Аксесуари для холодильника – як підібрати?

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ХОЛОДИЛЬНИКА

Аксесуари для холодильника … Звучить трохи безглуздо, чи не так? Однак і в цьому є свій сенс. Підійдіть до свого морозильного агрегату, відкрийте, що ви бачите? Полички різної довжини і ширини, ємності для яєць, ящики для фруктів, підвісні сітки, решітки для пляшок, формочки для льоду і багато іншого. Тепер закрийте його, подивіться на дверцята. Напевно там висить пара-трійка симпатичних магнітиків з різних країн або просто смішні вінілові картинки. Все це – примочки для улюбленого рефрижератора. Тільки діляться вони на функціональні – це все пристосування для зберігання продуктів, і декоративні – це магнітики або все те, що лише прикрашає, але ніяк не робить техніку більш функціональною.

Давайте розглянемо кожну категорію більш докладно. Декоративні атрибути – це милі симпатичні дрібнички, які прикрашають предмети в побуті. Безумовним хітом є магнітики. Що ми насамперед купуємо у вигляді сувеніру та веземо з відпочинку? Правильно, магнітик. Далі йдуть всілякі наклеечки, магнітні фігурки, блокнотики для записів, що, загалом, дуже зручно, коли є необхідність залишити повідомлення, наприклад, «Борщ в холодильнику, котлети на сковороді».

Найнеобхіднішими і значущими, безперечно, є функціональні аксесуари. Вони покликані грамотно організувати простір в холодильній і морозильній камерах, нехай і в самих маленьких. Навіть на дверцятах можна помістити масу продуктів. Стандартний набір на дверцятах будь-яких моделей – це відсік для яєць, решітки для зберігання пляшок в вертикальному положенні, закриті полички для зберігання дрібниць і спеціальні контейнери з кришками для сиру або масла. Деякі виробники вміщують навіть 9 ніш, при цьому знімних, розташованих у шаховому порядку. Все залежить від того, що і в яких кількостях ви плануєте зберігати.

Тепер розглянемо центральне місце. Практично всі виробники відходять від ґратчастих полиць і замінюють їх загартоване скло. Вельми правильне рішення. Трохи застарів мамин метод, при якому решітки вистилалися газетами (в кращому випадку білим папером) для того, щоб не провалювалися або лилися через отвори деякі продукти. Не дуже хочеться відмивати весь агрегат лише тому, що пакетик молока виявився дирявим. Скляні ніші мають спеціальні бортики із пластику, за допомогою яких пролите молоко не витече на сусідні полички і не зіпсує продукти, що знаходяться на нижніх ярусах. Наприклад, німецька компанія Liebherr використовує бортики з нержавіючої сталі, а Electrolux використовує дерево.

У всіх холодильниках основні конструкції можна зняти і легко помити, або замінити в разі поломки попередніх. Справжньою еволюцією став винахід полочки для зберігання пляшок. Спеціальна решітка з виїмками не дозволить покотитись і розбитися вашій улюбленій пляшечці вина. Також там можна зберігати скляні банки з закачуванням. Така конструкція має великі отвори, тому, що щось інше на них зберігати не дуже зручно. Однак деякі виробники, наприклад Siemens, використовують «подвійні» полки, з одного боку – гладка поверхня, з другої – хвилеподібні пази для зберігання пляшок.

Компанія Electrolux в деяких моделях встановлює контейнери з солями аміаку, це дозволяє в лічені хвилини охолодити напої. Дуже зручним є м’які силіконові килимки. Там можна зберігати легкі продукти, наприклад зелень або хрусткі французькі багети.

З кожним днем ​​з’являються все нові і нові пристосування для зберігання провізії. Все це дозволяє легко розподілити внутрішній простір який позитивно відбивається на наших продуктах.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі