Багатий функціонал сучасних духових шаф

БАГАТИЙ ФУНКЦІОНАЛ СУЧАСНИХ ДУХОВИХ ШАФ

Популярні виробники духових шаф радують споживачів все новими і новими функціями вбудованої техніки. Сучасні розробки дозволяють приготувати в духовці будь-які види блюд з мінімальним додатком зусиль. Автоматизація процесів, наявність спеціальних програм і доведена до досконалості електроніка роблять кулінарію приємним проведенням часу.

При правильній експлуатації і належному догляді за технікою ремонт духових шаф на дому не знадобиться. Щоб не допустити поломки агрегату, необхідно вивчити його функції та інструкцію з використання. Інакше так званим «методом тику» можна кухонну красуню назавжди позбавити можливості готувати. І тут навіть ремонт вбудованої духовки не допоможе. Так, на жаль, зустрічаються такі народні умільці, але виникнення плачевних ситуацій все ж рідкість. У більшості випадків ремонт електричних духовок потрібне в міру старіння агрегату. Професійні майстри легко справляються з поломками і вдихають в техніку нове життя.

Отже, ви зібралися купувати духовку, і від безлічі пропозицій просто очі розбігаються. Стільки моделей, стільки функцій. Хочеться все і відразу, але … стоп.

Потрібно розібратися, що вам дійсно потрібно, а що ні.

  1. Визначте, будете купувати електричну або газову духову шафа. Перший тип, звичайно, пропонує більше функцій, але не кожна електрична мережа витримає таке навантаження. Це потрібно брати до уваги при виборі.
  2. Гаманець у багатьох з нас не гумовий. Чудово, якщо у вас немає фінансових обмежень, і ви можете собі дозволити яке завгодно ноу-хау, але цим рідко хто здатний похвалитися. Так що враховуйте свої грошові можливості. Вирішіть, які функції дійсно необхідні, а які другорядні, і від чого можна відмовитися.

Не забувайте про габарити кухні і меблів. Необхідно точно виміряти ширину, висоту і довжину місця, куди збираєтеся помістити духовку. Техніку потрібно брати тільки з цими параметрами.

Що ж пропонують сучасні виробники? Прилади з якими функціями доступні сьогодні для покупки?

Види інновацій в духовках

  1. Наявність великої кількості комбінацій включення нагріву – до 8 і навіть 15. Така різноманітність дозволить створити справжні шедеври кулінарії.
  2. Закладені рецепти страв і програми приготування. Тобто господиня зможе тільки поставити в духовку оброблені продукти, встановити автоматичні параметри готування і зайнятися іншими справами. Духова шафа самостійно виставить час приготування, температуру та інші параметри, а по закінченні повідомить, що блюдо вже готове.
  3. СВЧ – духова шафа з функцією мікрохвильовки значно розширює можливості господині по винаходу кулінарних шедеврів. Крім того, така духовка дозволяє заощадити, щоб не купувати СВЧ-піч додатково.
  4. Пароварка. Функція пароварки до цього дня не дуже поширене явище. Мало хто знає про моделі духовки, здатні приготувати їжу на пару. Але є щасливчики, які вже випробували це чудо, результатом вони залишилися задоволені. З виробників таку техніку пропонують Hansa, Electrolux і Smeg.

Уважно вивчіть можливості духовки перед покупкою, тільки так ви зможете вибрати ту, яка стане постійною помічницею.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі