Допомога власника майстру по ремонту телевізорів на дому

ЧИМ МОЖЕ ДОПОМОГТИ ВЛАСНИК МАЙСТРУ ПО РЕМОНТУ ТЕЛЕВИЗОРОВ НА ДОМУ?

Дорогі власники ТВ, чи знаєте ви, що якість і швидкість ремонту на дому багато в чому залежить від вас? Від того, підготуєте ви все необхідне до прибуття майстра по ремонту телевізорів, тактовно чи поставитеся до його роботи? Багато дрібниць, які часом здаються незначними, не дають зосередитися. А неграмотне втручання з боку може бути небезпечним для життя, тому потрібно знати елементарні правила поведінки і дотримуватися техніки безпеки.

Щоб ремонт телевізорів на дому обійшовся і був здійснений без будь-яких затримок, потрібно підготувати зручне місце для роботи. Маючи великий досвід виїзду до власників, ми знаємо, як часто доводиться брати з собою купу непотрібних дрібниць. Ці предмети повинні бути у власника телевізора, а їх чомусь не виявляється. Так, замість того, щоб зайняти місце потрібними запчастинами, схемами, інструментами, доводиться брати кишеньковий ліхтарик, мережевий подовжувач, пензлик для очищення від пилу і багато іншого. До приходу майстра необхідно приготуватися, щоб не доводилося повертатися кілька разів і ремонт пройшов швидше.

  1. Для лагодження телевізора потрібна широка поверхня. Підготуйте стіл або в самому крайньому випадку журнальний столик. Стілець для цих цілей абсолютно не годиться.
  2. Дістаньте невеликий шматочок якоїсь чистої матерії. Вона буде служити в якості дрантя.
  3. Обов’язково повинен бути мережевий подовжувач з декількома розетками.
  4. Подбайте про те, щоб місце було добре освітлене. Від цього залежить якість роботи. Майстру необхідно добре бачити кожну деталь і місця з’єднання.
  5. Потрібно, щоб провід антени діставав до місця ремонту.
  6. Проявіть делікатність до майстра. Не відволікайте його розмовами, приберіть тварин і дітей, щоб вони не заважали. Це не тільки не дає зосередитися, а й може стати небезпечним для здоров’я і життя. Майстер працює з високою напругою. Деякі деталі, навіть відключені від мережі, продовжують залишатися під напругою. На одному кінескопі вона становить близько 2500 Вольт.
  7. Не квапте і не стійте за спиною у майстри. Від цього ремонт не прискориться, і власник телевізора не стане краще розбиратися в пристрої даної техніки.

Від дотримання цих правил залежить, як швидко майстер по ремонту телевізорів Київ виконає роботи, якість послуги та інші важливі для господарів аспекти.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі