Електроплиту, мікрохвильову піч або аерогриль – що вибрати?

ЩО ВИБРАТИ ДЛЯ ГОТУВАННЯ: ЕЛЕКТРОПЛИТУ, МІКРОХВИЛЬОВКУ ЧИ АЕРОГРИЛЬ?

Електроплиту, мікрохвильову піч або аерогриль - що вибрати?

Поява нової досконалої техніки багатьох господинь ставить в глухий кут. Як вибрати між приладами зі схожими, на перший погляд, функціями? Здається, що мікрохвильова піч, електроплита і аерогриль працюють практично однаково, проте це не так. Крім того, ремонт мікрохвильових печей, ремонт електроплит і аерогрилю (в разі поломки) коштує теж по-різному. Про це також варто задуматися перед покупкою.

Головне питання нашої статті в тому, на чому приготовлена ​​їжа виходить смачніше і що вигідніше використовувати. Електроплити працюють так само, як газові тільки на електриці. За рахунок цієї особливості випічка в духових шафах виходить відмінна, можна приготувати соковите м’ясо-гриль з хрусткою скоринкою, та й інші страви виходять прекрасно. Якщо у вашому будинку потужність електромережі дозволяє використовувати такий прилад і витрати на електроенергію не бентежать, то купуйте цю техніку. При появі несправностей у роботі, завжди можна звернутися в компанію «МайстерОК». Наші фахівці проводять ремонт електроплит в Києві швидко і недорого.

Електроплиту, мікрохвильову піч або аерогриль - що вибрати?

У СВЧ-печі продукти можуть не виходити такими соковитими, вони трохи сухуваті за рахунок впливу високочастотного опромінення. Мікрохвильовки великого обсягу (на 32 літра) мають можливість приготувати одночасно кілька страв. Однак через те, що випромінювання діє на воду в їжі, на поверхні продуктів не утворюється рум’яної хрусткої скоринки.

Електроплиту, мікрохвильову піч або аерогриль - що вибрати?

Аерогрилі увібрали в себе всі позитивні якості мікрохвильовок і електроплит. За рахунок постійного впливу гарячого повітря від нагрівального елементу на продукт, страва виходить соковитою і засмаженою з усіх боків. Перебуваючи на решітці, їжа не стикається з Теном. Крім того, на аерогрилі можна зробити одночасно кілька страв всього за 30-60 хвилин. Запахи не змішуються, і приготовані продукти виходять ідеальними. У найпростішому аерогрилі можна приготувати м’ясо, супи, соуси, варення, овочі, рибу, каші. У більш дорогих моделях до цього списку додається випічка, копчення риби і м’яса. Універсальність і абсолютна нешкідливість приладу роблять його все більш популярним.

5 1 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі