Фронтальне завантаження або вертикальне – робимо правильний вибір!

ВИБИРАЄМО ПРАЛЬНУ МАШИНКУ : ПЕРЕДНЄ ЗАВАНТАЖЕННЯ АБО ВЕРТИКАЛЬНЕ?

Фронтальне завантаження або вертикальне - робимо правильний вибір!Виробники великої побутової техніки впевнено йдуть вперед. Прогрес не стоїть на місці. Створюються нові моделі пральних машин, про які всього років п’ять тому і мріяти не сміли. Удосконалюється процес роботи приладів, стає більш привабливим їх зовнішній вигляд, з’являються нові функції, зменшуються габарити. Завдяки цьому можна підібрати пральну машинку, яка ідеально впишеться в інтер’єр будинку, компактно поміститися навіть в маленькій ніші і якісно відпере найделікатніші речі. Не так давно в побут увійшли «вертикалки» – прилади з верхнім завантаженням білизни. І відразу ж виникли питання: що краще – традиційні фронтальні моделі або нові машинки, чи відрізняються вони за своєю якістю і терміном служби? Залежно від відповідей покупець вирішує, який агрегат придбати. І це дуже важливо. Від моделі може залежати, чи буде коштувати ремонт пральних машин недорого або доведеться викласти кругленьку суму. Чи впорається майстер взагалі з поломкою або потрібно робити тільки заміну техніки. Також важливо, чи можна здійснювати ремонт пральних машин на дому або він зажадає складного обладнання, яке знаходиться тільки в центрі. На всі ці моменти впливає пристрій техніки.

Зупинимося докладніше на відмінностях «Фронталки» і «Вертикалки». В результаті ви самі побачите, чи є суттєва різниця між ними.

Відмінності пральних машинок з вертикальним і фронтальним завантаженням

  1. У «вертикалок» більше механічних деталей, але на якості роботи і подальшому ремонті це ніяк не відбивається.
  2. У двох типах машин різний принцип кріплення барабана. У «Фронталки» вал знаходиться з одного боку – на тильному днище. У машині з верхнім завантаженням вали симетрично розташовані з двох сторін – на тильному і передньому днище. На якості роботи барабана, зношуваності внутрішніх частин ці відмінності не відображаються. І «Фронталки», і «вертикалка» при однакових умовах використання прослужать приблизно один і той же час.
  3. Габарити. В основному машини з фронтальним завантаженням мають ширину 60 сантиметрів і глибину 60 сантиметрів. Тільки окремі моделі можуть похвалитися більш компактними розмірами. Наприклад: Eurosoba, Candy Holiday мають ширину 46 сантиметрів, у вузьких машинок глибина 42-45 сантиметрів. «Вертикалки» відрізняються мініатюрністю. Стандарт: 40 сантиметрів – ширина, 60 сантиметрів – глибина. Саме через розміри багато покупців вважають за краще машинки з вертикальним завантаженням.

Висновок: особливості пристрою барабана не впливають на роботу техніки. Вибирати потрібно виходячи з функціональності, габаритів, якості конкретної моделі. Наша майстерня по ремонту пральних машин легко справляється з поломками будь-якої складності як на «вертікалках», так і на «Фронталках». Якщо вам знадобиться допомога, звертайтеся!

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі