Корисні функції сучасних посудомийних машин

Корисні функції сучасних посудомийних машин

Ви довго думали і, нарешті, вирішили купити посудомийну машину, проте все ще не вибрали, яку? Думаємо, перед придбанням буде не зайвим ознайомитися з додатковими функціями, які пропонують сучасні виробники. Ремонт посудомийної машини з великою кількістю допоміжних програм, так само, як і її придбання, обійдеться дорожче. Тому перш, ніж купити ту чи іншу модель, потрібно вирішити, що вам дійсно потрібно.

Підключення посудомийної машини може відбуватися, як до гарячої, так і до холодної води. Від цього теж залежить ціна моделі.

Cписок функцій

  1. Половинне завантаження. Така функція дозволяє істотно економити воду і електроенергію при митті посуду, однак втрачає будь-який Корисні функції сучасних посудомийних машин сенс, якщо купуєте техніку, невелику за обсягом (у довжину до 45 см). Якщо ж параметри приладу більше 60 см, то варто задуматися над важливістю даної функції.
  2. Відстрочка старту. Може виявитися корисною зайнятим людям, час яких розписано мало не по хвилинах.
  3. Попереднє ополіскування. Дозволяє краще відмити посуд із застиглим брудом. Наприклад, якщо миєте тільки ввечері столові прибори, то функція буде дуже до речі.
  4. Vario Speed ​​- скорочує програму миття в два рази. Для ділових зайнятих людей виявляється досить корисною.
  5. Hygiene Plus. Чесно кажучи, не дуже корисна функція. Це ополіскування приладів водою високих температур. Вбиває до 99% шкідливих мікроорганізмів. Звучить непогано, однак для тендітних приладів з делікатних матеріалів не можна використовувати цю функцію.
  6. Intensive Zone. Створена спеціально для сильнозагрязненного посуду. Листи, сковорідки, казани відмиє прекрасно. Погодьтеся, для господинь дуже корисна.
  7. Екстра сушка. Приємне доповнення і досить корисна функція, якщо у вас на це є гроші. Ремонт посудомийних-сушильних машин обійдеться дорожче, оскільки механізм такого обладнання влаштований складніше і вимагає більше часу для лагодження.
  8. Наявність підсвічування, індикаторів часу закінчення теж відносяться до розряду приємних дрібниць, без яких чудово можна обійтися.

Вирішіть для себе, що з додаткових функцій вам потрібно, і чи є у вас гроші на такі моделі. Тільки після цього робіть покупку.

Недорогий і якісний ремонт посудомийних машин в Києві здійснюють майстри нашої компанії. Телефонуйте! Ми завжди раді допомогти.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі