Ми не пропонуємо кронштейни для телевізора – чому?

ЧОМУ МИ НЕ ПРОПОНУЄМО КРОНШТЕЙНИ ДЛЯ ТЕЛЕВІЗОРА?

Ми не пропонуємо кронштейни для телевізора - чому?

Кронштейн – це пристрій для підтримки і установки побутової техніки у вигляді настінного кріплення (консолі). З його допомогою можна зручно розмістити не тільки телевізор, але і DVD-плеєр, колонки, СВЧ-піч, музичний центр або монітор комп’ютера.

Якщо ви хочете економно, красиво і зручно розмістити аудіо- та відео-техніку, мати можливість в будь-який момент регулювати її нахил або поворот – без кронштейна вам не обійтися. До того ж в естетичному плані ваше приміщення тільки виграє.

Що стосується безпосередньо телевізорів, то для них існує кілька видів кронштейнів: стельові (зручні для будь-якого приміщення), настінні фіксовані (якщо немає необхідності міняти положення телевізора) і настінні похило-поворотні (самий універсальний варіант). Є кронштейни з моторизованими механізмами. Є комбіновані моделі.

Виготовляються кронштейни частіше зі сталі або алюмінію, є пластикові. Що стосується дизайну, то він дуже широкий і різноманітний, як і забарвлення.

У кожного виду є свої переваги. Більшість з них підходять для ЖК-телевізорів, плазмових і для ЕПТ. Але є моделі, які призначені тільки для певного виду телевізорів. Можна придбати кронштейн в наборі з декоративними панелями, поличками і т.д.

Для того, щоб вибрати найбільш оптимальний для вас варіант, потрібно чітко знати, в якому приміщенні буде установка телевізора і де саме. Визначитися з вибором вам допоможуть продавці – консультанти. Ви повинні знати параметри свого телевізора: розмір, вага (щоб обраний кронштейн витримав навантаження), діагональ екрану. Завдяки величезному вибору, кронштейни можна підібрати під будь-який телевізор, навіть найбільший, але краще і розумніше купувати кронштейни в спеціалізованих магазинах. Вибирайте, по можливості, не найдешевшу модель, інакше ризикуєте залишитися без телевізора. Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений кронштейн і на термін гарантії.

Кріплення повинні мати сертифікати VESA. При покупці перевірте наявність інструкції. Бажано також наявність в комплекті кріплення набору.

При установці кронштейна важливо дотримуватися порядку складання, рекомендованої в інструкції по експлуатації. Виберіть для установки досить міцну стіну або поверхню (бажано, не гіпсокартонну). Кронштейн не повинен бути розташований значно вище рівня очей, але це вже як вам зручно. А найкраще звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Що стосується догляду за кронштейном, то він дуже простий – своєчасно протирайте від пилу.

Чому ми не пропонуємо при монтажі телевізорів кронштейни? Тому що ми – не магазин, а сервіс. Існує досить велика кількість спеціалізованих магазинів, де кваліфікований персонал швидко і грамотно підбере вам саме ту модель кронштейна, яка зробить максимально комфортним будь перегляд і додасть додаткову чарівність вашому інтер’єру.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі