Морозильна камера і холодильник – в чому відмінності?

ЧИМ МОРОЗИЛЬНА КАМЕРА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ХОЛОДИЛЬНИКА

Морозильна камера і холодильник - в чому відмінності?

Морозильні камери, широко представлені на вітчизняному ринку побутової техніки, досить давно вже завоювали популярність серед споживачів. Пояснюється це просто: якщо у вас є дача або присадибна ділянка, то набагато простіше і дешевше зберегти ягоди, фрукти, овочі не у вигляді джемів, варення, солінь і консервації, а саме в замороженому вигляді, тим більше, що дешеві вони восени, до весни вони коштують досить дорого.

По-перше, при швидкому заморожуванні, як показали дослідження, в овочах, фруктах і інших продуктах харчування зберігається до 70% корисних речовин і вітамінів.

По-друге, при такому зберіганні практично не порушуються природні смакові якості.

По-третє, зараз дуже багато практикують зберігати ті ж овочі вже в нарізаному вигляді, у вигляді супових і борщовий набір, а також у вигляді напівфабрикатів, що дуже скорочує час готування і аж ніяк не погіршує якість приготованих страв.

І, по-четверте, це хороша можливість відвідувати продуктові супермаркети раз в місяць, закуповуючи все необхідне і закидаючи в морозильну камеру на тривале зберігання.

Звичайно, можна заперечити, що для цих цілей цілком достатньо мати холодильник, але це далеко не так. Незважаючи на великий вибір хороших і якісних холодильників, вони призначені не для заморозки продуктів, а для їх охолодження і зберігання протягом декількох днів. Морозильні ж камери працюють в зовсім іншому температурному режимі (-18 градусів С) і розраховані на довгострокове зберігання продуктів. Звичайно, багато холодильників мають вбудовану морозилку, але вона невелика за обсягом і велика кількість продуктів в ній не заморозиш. А надмірне наповнення продуктами може привести до поломки і ремонту морозильної камери. І якщо ви схильні завбачливо запасатися швидкопсувними продуктами про запас, набагато доцільніше придбати окрему морозильну камеру.

Вони бувають вертикальними і горизонтальними. Вертикальні зовні нагадують звичайний холодильник, всередині якого розташовані полки і засувні ящики. Такі камери називають морозильними шафами. Вони найбільш часто використовуються в побуті. За розміром – вони варіюють від 65 см до 2 м, крім того, багато виробників намагаються, щоб холодильник і морозильна камера збігалися по дизайну і вдало поєднувалися один з одним.

Горизонтальні морозильники називають ще морозильні ларі. Вони відкриваються вгору, більш місткі, економічні. У разі відключення електроенергії довше зберігають холод. Але при сучасній плануванні кухонь не завжди вдало вписуються в інтер’єр. Найчастіше застосовуються не в побутових, а в промислових умовах. Температури заморозки варіюють від -9 до – 24 градусів, а у низькотемпературних – від – 43 до – 83 градусів С.

Потужність заморожування в морозильних камерах буває різна, вибирайте потрібну, виходячи з обсягу продукції, яку ви хотіли б зберегти.

Існує таке поняття, як клас заморозки. Він позначається зірочками *. Так що при покупці зверніть увагу на кількість зірочок – їх буває від * до ****., Чим більше, тим нижче температура заморожування – від 6 до 18 градусів нижче нуля. Чим нижче температура – тим довше зберігаються ваші продукти (відповідно від 7 днів до півроку).

І ще трохи про умови експлуатації морозильних камер, крім рекомендацій, зазначених в інструкції, постарайтеся, щоб ваша морозилка перебувала подалі від прямих сонячних променів, опалювальних приладів і газових плит.

Це допоможе вам довго і успішно користуватися результатами роботи вашого холодильного агрегату і забути що таке ремонт морозильних камер Київ.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі