Особливості установки посудомийних і пральних машин

ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ ПОСУДОМИЙНИХ І ПРАЛЬНИХ МАШИН

Установка посудомийної машини вимагає деяких знань, особливо якщо ви будете підключати її вперше. Для початку варто визначитися з місцем підключення, сучасні посудомийні машини мають різну форму, габарити і конструкції, і саме по цих факторах необхідно дивитися, куди її розташувати.Особливості установки посудомийних і пральних машин Перше правило – це поставити посудомийну машину біля кухонної мийки. Для господині це буде в радість, далеко ходити не треба. Установка посудомийних машин і установка пральних машин – принцип однаковий, особливо місце розташування. Бажано розміщувати біля джерела електроенергії, подачі і відведення води.

Щоб злив води був якісним, і не вийшла поломка посудомийної машини, пристрій слід встановлювати не далі ніж за півтора метра точки зливу. Таким чином, ефективність роботи зливного насоса буде вище. Також під час установки пральних машин Київ і посудомийних, звертайте увагу на стійкість під час стикання з підлогою. Якщо ви вирішили придбати посудомийну машину і самостійно її встановити у вбудовану кухонну мебель, то відстань між стінками меблів і машини повинна бути пару сантиметрів.

Найкраще ще подбати про фільтр для води, адже вона на сьогоднішній день не настільки чиста, щоб на неї не звертати увагу. Частинки іржі і піску можуть пошкодити внутрішній устрій посудомийної машини, що призведе до поломки. Також на відводі встановіть водопровідний кран, що б кожен раз при включенні і відключенні посудомийної машини не перекривати воду.

У деяких моделях посудомийних машин існує вже вбудований захист від протікання, вона допоможе надійно себе почувати і залишати посудомийну машину без наочного нагляду. А ще деякі виробники створили і підведення гарячої води, щоб було набагато комфортніше вимивати посуд. Це може заощадити електроенергію, але іноді, при відсутності гарячої води, така функція абсолютно не потрібна.

Перед тим як планувати підключення посудомийної машини, продумайте і підготуйте точку зливу води. Цей важливий фактор просто необхідний при установці. Якщо є можливість прямого зливу в систему каналізації – найкращий варіант. Але перед цим додатково придбайте і встановіть сифон і водовідведення, щоб не відбулася зворотне закачування води в машину.

Пам’ятайте, що перед тим як встановити посудомийну машину, варто проконсультуватися з фахівцями, так як, наприклад установка телевізора вимагає інших знань в технічних характеристиках.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі