Підготовка до підключення пральної машини

ПІДГОТОВКА ДО ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА РОБОЧІ ПРОЦЕДУРИ МАШИНИ

Ви придбали пральну машину і вже потираєте руки в передчутті її використання? Однак не поспішайте завантажувати білизну в барабан.Підготовка до підключення пральної машини Перш ніж почати експлуатувати, необхідно правильно підключити пральну машину. Професійна установка – запорука безперебійної роботи пристрою на довгі роки. Правильне підключення пральної машини в Києві вам забезпечать майстри нашої компанії. Після придбання такої потрібної в господарстві техніки сміливо телефонуйте, ми вам завжди допоможемо.

Перед підключенням пральних машин необхідно зробити наступні підготовчі процедури:

 • видалити всі болти, шурупи гайки, які використовувалися під час перевезення, відповідно до інструкції;
 • перевірити, чи відповідає розетка для пральної машини таким вимогам, як наявність заземлення, УЗО і підключення до щита окремим проводом;
 • перевірити поверхню підлоги, на яку хочете встановити техніку, щоб вона була твердою і рівною, машинку необхідно вирівняти за допомогою строго вертикального регулювання ніжок;
 • до дерев’яної підлоги на лагах ніжки потрібно прикріпити скобами, а якщо на підлозі плитка, підстеліть під ніжки гумовий килимок;
 • підключення техніки відбувається через окремий кран.

Щоб пральна машинка служила вам довго, потрібно виконувати прості правила експлуатації. Тоді ремонт побутовоїПідготовка до підключення пральної машини техніки в Києві перестане бути для вас актуальним питанням, машинка буде працювати не один десяток років і без перебоїв.

 1. Перед пранням ретельно сортуйте білизну. Тут має значення не тільки колір, але і матеріал, а також ступінь забруднення.
 2. Не перевантажуйте машинку. Краще завантажити менше білизни. Не забувайте, що мокра річ важить набагато більше.
 3. Слідкуйте за тим, щоб в барабан не потрапляли сторонні предмети – дрібниці, гудзики та ін. Вони можуть стати причиною збою роботи техніки. Перед тим, як закинути річ в машинку, перевірте кишені і чи міцно тримаються гудзики.
 4. Використовуйте тільки порошок-автомат. У інших видів занадто велике піноутворення.
 5. Додавайте кондиціонера рівно стільки, скільки вказано в інструкції.
 6. Не використовуйте хімзасоби, які, нібито, запобігають утворенню накипу на Тені. Все це обман, саме вони і сприяють швидкому руйнуванню нагрівального елементу.
 7. Після прання помийте барабан і ємність для чистячих засобів від залишків порошку.
 8. Після прання відкривайте дверцята, щоб провітрити машинку від неприємних запахів і запобігти утворенню цвілі.
0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі