Підключення та установка газових духовок

ВСТАНОВЛЕННЯ І ПІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗОВИХ ДУХОВОК

Підключення та установка газових духовокЗа нинішньої повальної газифікації всіх квартир і будинків сам Бог велів вам зупинити свій вибір на газовій духовій шафі. І хоча вони не так багатофункціональні, як електричні, зате мають свої незаперечні переваги: ​​це можливість миттєво збільшити і зменшити температуру, більш швидке досягнення потрібної температури, значна економічність в порівнянні з електричними духовими шафами. Крім того, для багатьох це більш звичний варіант духовки. Придбання та установка духових шаф коштує дешевше. Модельний ряд вражає різноманітністю.

У той же час у них теж є режим конвекції для рівномірного розподілу тепла всередині камери, верхній і нижній жар, системи ручного, напівавтоматичного і автоматичного підпалу, підсвічування. А система “газ-контроль” робить більш безпечною їх роботу.

Газові духовки, як і електричні, бувають залежними і незалежними. У незалежних власне управління і вони розташовуються там, де зручно для вас і відповідають рекомендаціям в інструкції по експлуатації.

А ось залежні, тобто мають одне управління з варильною поверхнею, краще встановлювати і підключати одночасно з нею. В іншому випадку, якщо панель вже підключена, доведеться її демонтувати, відключивши від газового шланга, на шлангу встановити дільник газу і підключити до нього 2 шланга – для варильної панелі і для духової шафи. Тільки після цього можна буде знову встановити плиту, а потім – духову шафу. Всі ці операції займуть більше часу і витрат, ніж при одночасному підключенні. До того ж, моделі різних виробників не завжди сумісні, в цьому питанні вам буде потрібно консультація фахівця.

І взагалі, при установці і підключенні газового обладнання не ризикуйте, а зверніться за допомогою до кваліфікованих фахівців, оскільки монтаж вбудованої газової духової шафи – досить відповідальна і серйозна справа, яка потребує спеціальних знань і досвіду. А самостійне підключення газової духовки часто призводить до небезпечних ситуацій і може спровокувати передчасний її вихід з ладу. І нібито зекономлені на послуги майстра гроші обертаються в підсумку новими серйозними витратами по ремонту, а в гіршому випадки і на покупку нового приладу. Фахівці ж від сервісного центру не тільки кваліфіковано встановлять та підключать вашу духову піч, а й залишать свої гарантійні зобов’язання.

Адже газові варильні панелі і духовки відрізняються надійною конструкцією і можуть прослужити вам довгі роки без ремонту. Головне завдання при підключенні – забезпечити повну герметичність всіх з’єднань, число яких повинно бути мінімальним.

Чим більше ваш кухонний простір, тим краще.

Не використовуйте духові газові шафи для опалення житла. Не заклеюйте вентиляційні отвори під стелею – вони допоможуть уникнути скупчення газу в момент випадкового витоку.

Виконуйте ці прості правила, і вони допоможуть вам довго і плідно використовувати ваші газові прилади.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі