Поломки блендера і вирішення проблеми

Важливий прилад для кухні – блендер, сьогодні він є практично у кожної господині, оскільки з його допомогою можна подрібнювати, збивати, змішувати продукти харчування. Але, як і будь-яка, побутова техніка, блендер може ламатися. Розберемося, що з цим робити.

НЕСПРАВНОСТІ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

Потрібно відразу сказати, що далеко не всі пристрої можуть однаково добре подрібнювати їжу. Зокрема, модифікації з маленькою потужністю не можуть подрібнювати тверді продукти, тому якщо у Вас не функціонує блендер, це не означає, що він зламаний і потребує ремонту, можливо, його потужність просто не пристосована під тверді, великі шматки продуктів.

Якщо блендер після включення починає гудіти, і нічого при цьому не подрібнюється, слід провести певну перевірку:

  • Подивіться, чи обертаються ножі, якщо їжа не заважає. Якщо вони обертаються, значить, просто техніка не може впоратися з такою кількістю продуктів, потужності його не вистачає для цього, але ремонт йому при цьому не потрібно. Щоб блендер нормально працював, необхідно або додати рідини, або знизити обсяг подрібнюючих продуктів.
  • У певних випадках ножі не ріжуть, тому що просто затупились.

У першому випадку, як уже згадувалося, зробити що-небудь проблематично, крім як купити новий блендер. А в другому випадку можна замінити ніж. Варто піти в сервісний центр і попросити заточити ніж або придбати новий, зараз це можна зробити майже у всіх спеціалізованих магазинах. Для цього слід пам’ятати назву моделі. Найкраще йти в магазин з паспортом або з самим приладом.

Якщо хочете зняти старий ніж самостійно, робіть це не голими руками, а за допомогою, наприклад, рушника. Прилад обов’язково повинен бути вимкнений з розетки. Прокручувати ніж потрібно вправо. Після заміни необхідно все встановити назад і правильно зафіксувати. Якщо не впевнені в тому, що можете зробити це самостійно, зверніться в нашу компанію.

У багатьох випадках виявити причину поломки допоможе повне розбирання пристрою. Якщо Ви робите це вперше, важливо запам’ятати, де і як монтовані всі механізми. Інакше можна отримати замість ремонту ще більшу несправність на кшталт згорілого двигуна або замикання. Багато несправностей не вийде відновити самостійно, наприклад, якщо згоріла обмотка двигуна, краще відразу звернутися в сервісний центр.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі