Пральні машини: причини ремонту

ПРАЛЬНІ МАШИНИ: ПРИЧИНИ РЕМОНТУ

Не дивлячись на те, що сучасна техніка виготовляється з якісних матеріалів за новітніми технологіями і покликана служити більше 15 років, вона все одно ломається. Пральна машина, ремонт якої часом вимагає серйозних вкладень, на жаль, не виняток. Що ж стає причиною несправностей? Це ми зараз і розглянемо.

Пральні машини: причини ремонту

  1. Найбільш поширена проблема – це поломка зливного насоса. До неї найчастіше призводить потрапляння всередину сторонніх предметів: копійок, ґудзиків, застібок від жіночої білизни, дрібного сміття (ниток, волосся) і т.д.
  2. Поломка дверцят на машинці з фронтальним завантаженням. Це відбувається внаслідок зношування ущільнювача при їх постійному відкриванні та закриванні. В результаті з бака витікає вода.
  3. Не менш часто виходять з ладу двигуни і баки через сторонні металеві предмети. Застібки і дрібниці можуть пошкодити навіть сталевий барабан, вдаряючись об його стінки на великих оборотах під час віджиму.
  4. Пошкодження Тена через утворення накипу від жорсткої води. Щоб звести цей ризик до мінімуму, фахівці рекомендують при підключенні пральної машини (в Києві або ін. місті) встановлювати на крані фільтр тонкого очищення.
  5. Поломка системи управління. Це може статися і внаслідок перепадів напруги або проблем з електричною проводкою, і внаслідок вашого необережного поводження. Якщо під час роботи машинки, будете намагатися змінити програму прання, можете поламати систему управління.

Якщо у вас виникли проблеми при роботі пральної машини, не потрібно робити ремонт самостійно. Це може тільки погіршити ситуацію, і майстру буде складніше полагодити машинку. Недорогий і професійний ремонт побутової техніки в Києві пропонує сервісний центр «МайстерОК». Телефонуйте! Ми завжди вам допоможемо.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі