Правильний вибір сушильної машини для білизни

ВИБИРАЄМО СУШИЛЬНУ МАШИНУ ДЛЯ БІЛИЗНИ

Правильний вибір сушильної машини для білизниПерш, ніж купувати сушильну машину для білизни, подумайте, а чи потрібна вона вам? Можливо, ви живете за містом, де достатньо місця і можливостей для природного сушіння білизни або у вас є спеціальне приміщення, призначене, для цієї мети.

Але навіть в цьому випадку ваша екологічно висушена білизна вимагає прасування. А ось це досить тривала і трудомістка процедура. Багато господинь прасують білизну по частинах – в міру необхідності, деякі – тільки одяг (а постільна і так зійде, головне, чисте). До того ж зараз у продажу багато комплектів білизни, яке не вимагає прасування – в стислій тканині.

Крім того, якщо у вас є сучасна пральна машинка, можна злегка підсушити білизна в режимі “легке прасування”. Але на це піде багато часу, тому що всю випрану білизну доведеться сушити по частинах. Та й вигляд у неї буде далеко не ідеальний.

Набридло возитися з білизною? Тоді давайте поговоримо про сушильні машини. Отже, чим вони зручні? По-перше, тим, що білизну можна сушити в будь-який час року і при будь-якій погоді. По-друге, при правильно обраному режимі білизна не пересохне. По-третє, після сушки в машині його практично не потрібно гладити. По-четверте, завдяки дбайливому і делікатному догляду, білизна м’яка, без складок, приємна на дотик.

У чому сутність роботи сушильної машини? За своєю будовою вона випаровує вологу з випраної білизни під дією сухого гарячого повітря. Ця процедура займає приблизно близько 1 години. Сушити можна від 3 до 6 кг білизни в залежності від обсягу сушильної машинки. Це важливий момент – при надмірному навантаженні машина може вийти з ладу і потрапити в ремонт сушильних машин Київ.

Машинки випускаються у вигляді шаф (схожі на витяжну шафу, та й принцип дії приблизно той, тільки подається гаряче повітря, під впливом якого проводиться делікатна сушка білизни, розташованої на полицях, шафи досить великі і, незважаючи на те, що коштують дешевше, великим попитом не користуються) і у вигляді барабанів.

Ось про сушильні машини барабанного типу хотілося б розповісти докладніше. Вони дуже схожі на пральну машинку-автомат, як за зовнішнім виглядом, так і за принципом роботи. Сушка речей здійснюється в обертовому барабані при температурі від 50 до 70 градусів і відбувається швидше, ніж в шафі. За розмірами сушарки такого типу теж приблизно як пральна машина, є поменше і покомпактніше, але тоді і обсяг білизни вміщається менше. Можна підібрати по вашій пральній машині сушилку того ж виробника і встановити її або поруч, або над пральною машиною – завдяки однаковому кольору і дизайну вони будуть дуже добре виглядати.

Сушильні машини барабанного типу за способом видалення вологи з білизни бувають – конденсаційні (гаряче повітря забирає вологу з білизни, потім в спеціальній камері охолоджується, при цьому конденсат осідає в ємність або зливається, як і в пральній машині, холодне повітря знову нагрівається, як і в пралці, Теном, і весь процес безперервно повторюється, але вони коштують дорожче) і вентиляційні (оснащені воздуховодом, через який видувають вологе повітря при певній температурі, незручні тим, що їх бажано встановлювати поряд з вікном або вентиляційною сіткою, а це не завжди виходить. Користуються меншим попитом, хоча і дешевше конденсаційних). Барабани можуть при цьому обертатися в двох напрямках (знову-таки, як у пральній машині), і можуть в одному, при цьому барабан має лопасті і ними перетрушує речі, щоб менше м’ялись і краще сохли.

Управління пральною машиною досить просте, є і електронне, і механічне. Принцип той же, що і в пральній машині, краще, звичайно, електронне, яке відразу задає потрібний режим сушіння за типом тканини і видом одягу. Це дуже зручно, але механічне управління надійніше і рідше потрапляє в ремонт побутової техніки Київ.

Крім того, існує режим провітрювання, який дозволить вам освіжити літні речі після зимової сплячки, або навпаки, вдихнути свіжий струмінь в залежавші зимові шуби і пальта, ліквідувати неприємні запахи.

Якщо ви звикли економити електроенергію, поцікавтеся класом енергоспоживання (від А до G, більшість – класу С).

Всі ці послуги сушильної машини значно заощадять ваш час, сили і нададуть можливість зайнятися більш улюбленою справою, ніж сушка і прасування білизни.

Думайте, вирішуйте, вибирайте, купуйте.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі