РЕКЛАМА І РЕАЛЬНІСТЬ

Ремонт пральних машин: РЕКЛАМА І РЕАЛЬНІСТЬ

РЕКЛАМА І РЕАЛЬНІСТЬПральна машина-автомат – незамінна помічниця в домі. Без неї важко уявити прання величезних важких простирадл і підковдр, светрів або декількох кілограмів іншої білизни. Природне бажання господині – продовжити життя автоматичного приладу якомога на довше. Як відомо, найкращий спосіб запобігти ремонт пральних машин – профілактика. І тут поспішає «допомогти» реклама, пропонуючи надійні, розумні, професійні засоби від накипу. Розповісти господині, яка не розбирається в складному пристрої техніки, можна все що завгодно. Довірлива мати сімейства вірить, що всі проблеми від накипу, і від неї потрібно позбавлятися, а допоможуть в цьому дорогі помякшувачі, «антинакипін» та інше. Однак так чи все йде насправді? Чи потрібно витрачати стільки грошей на професійні засоби, які активно рекламуються по телевізору?

В реальності все інакше. Красиві відеоролики є нічим іншим, як ефективним маркетинговим ходом, який приносить прибуток виробникам. Використання подібної продукції не тільки боляче б’є по сімейному бюджету, але може зашкодити вашій пральній машинці. Довірливість в наш час – не найкраща риса, тому потрібно ретельно перевірити інформацію, перед тим, як щось придбати.

Рекламовані засоби від накипу можна розділити на два типи:

  1. пом’якшувачі;
  2. хімічні засоби.

Кожен з них має свої особливості, але незмінно і той, і інший завдає непоправної шкоди вашій дорогій помічниці. Пральна машинка автомат ремонт зажадає завдяки їм набагато швидше.

Пом’якшувачі шкідливі тим, що роз’їдають гумові деталі машинки, збільшуючи вплив високих температур на ТЕН. В результаті з’являються мікротріщини і відбувається замикання по спіралі. Ремонт, звичайно ж, неминучий.

Хімічні засоби типу «антинакипинів», «Напад» і т.д. становлять небезпеку дещо іншого роду. Від накипу вони позбавляють, на відміну від помякшувачів, ось тільки через завідомо неправильного використання в домашніх умовах викликають поломки інших деталей машинки. У разі активної експлуатації хімзасобів недорогий ремонт пральної машини залишиться нездійсненною надією. Викласти за лагодження доведеться кругленьку суму. Справа в тому, що разом з накипом «Антинакипін» з’їдає всі гумові деталі. І текти – найменше, що може загрожувати техніці після такого «дбайливого» ставлення господині. Хімічні засоби дійсно ефективні, але тільки в руках майстра. Спеціаліст, щоб очистити ТЕН, виймає його з машинки. Самостійно це проробляти ні в якому разі не можна.

В результаті домашнє використання рекламованих засобів йде тільки на шкоду пральній машині. Тому не слухайте рекламу, а якщо хочете позбутися від накипу, використовуйте старий випробуваний спосіб – залийте розчин лимонної кислоти в барабан і здійсніть стірку без білизни.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі