Ремонт холодильників, ремонт холодильника, ремонт холодильників в Києві

ВИБІР ХОЛОДИЛЬНИКА ПО ФУНКЦІОНАЛЬНИМ МОЖЛИВОСТЯХ.

Кожен покупець звертає увагу на кількість камер і дверей в холодильнику. Який же ми виберемо – однокамерний, двокамерний або трикамерний, однокамерний або з двома дверима?

  • Однодверні – це невеликі за розміром моделі до 1,60 м заввишки, які можуть мати або не мати вбудоване морозильне відділення.
  • Дводверні – більш поширені і купуючі агрегати. Вони мають морозильну і холодильну камери. Кожній камері призначені двері незалежні один від одного.
  • Однокамерні – це холодильники, які мають тільки холодильне відділення, не маючи морозильної камери, (часто їх висота коливається до 1 м).
  • Моделі з двома камерами – мають і холодильне, і морозильне відділення. Такі агрегати можуть бути з одними дверима і з двома дверима. В такому випадку морозильна камера може бути як зверху, так і знизу холодильної камери.

Трикамерні зразки зустрічаються дуже рідко, тому що вони дорожче і не такі практичні як двокамерні. Якщо станеться його поломка і знадобитися ремонт холодильника, то доведеться заплатити пристойну суму.

Важливим елементом в холодильнику є мотор-компресор.

Який же краще агрегат одно – або двухкомпресорний?

Що таке компресор?

Компресор – це мотор, який виконує функцію охолодження ємності всієї системи. Це його серце, в разі поломки компресора потрібно кваліфікований ремонт холодильника на дому.

Однокомпресорний холодильник – це агрегат, в якому мотор обслуговує дві камери і холодильну, і морозильну. Такі зразки дешевші за двокамерні. Часто вони мають функцію «плакучої стінки». Але, якщо вам треба, щоб одна камера не працювала (бо вона порожня і немає сенсу її функціонування), тобто відключити її, то вимикаючи одну, ви автоматично відключаєте і іншу, що не завжди зручно.

Двохкомпресорний холодильник – саме слово вже говорить про те, що він має два компресори, які можна вимикати в будь-який зручний для вас час. Зручність двох компресорів дозволяє нам вибрати потрібну температуру для різних камер, відключати і мити їх окремо один від одного. У даній ситуації виходить, що двухкомпресорні агрегати мають незалежні холодильну і морозильну камери.

Вибір класу енергоспоживання.

За економічності холодильники поділяються на три класи:

  1. Найекономічніший клас (А, В, С)
  2. Середній клас (D)
  3. Не дуже економічний клас (велика витрата енергії – E, F, G)

Чим економічніше холодильник, тим він дорожчий менш економних зразків. Тому виробники прагнуть до більш економічним моделей і працюють над їх вдосконаленням.

Сподіваємося, наші маленькі підказки допоможуть вам зробити правильний вибір!

  1. Дотримуйтеся елементарних правил, і холодильник прослужить вам довгу службу:
  2. Ставте їжу в нього тільки в охолодженому вигляді до кімнатної температури.
  3. Не відкривайте без зайвої потреби двері, а тим більше довго не тримайте її відкритою.

Установку вашого “помічника” не можна здійснювати біля опалювальної системи, плит, так як вентилятор не зможе повноцінно ганяти прохолодне повітря, що призведе до поломки і доведеться робити ремонт холодильника.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі