Ремонт телевізорів на дому

РЕМОНТ ТЕЛЕВИЗОРІВ НА ДОМУ: НАЙЧАСТІШІ ПРИЧИНИ ПОЛОМОК

На жаль, будь-яка техніка рано чи пізно ламається, і телевізори, навіть ультрасучасні, не виняток. У цьому матеріалі ми розглянемо найпоширеніші причини поломок і взагалі доцільність ремонту ТВ в Києві і інших містах.

При експлуатації телевізорів можуть виникнути такі несправності:

Ремонт телевізорів на дому

  1. Якщо в екрані ви побачили перешкоди, або, по простому, «сніг», то спочатку необхідно перевірити антену. У разі, коли вона в порядку, причиною поломки є, швидше за все, радіоканал або тюнер.
  2. Ремонт телевізора в Києві може знадобитися і коли пропав звук, а зображення збереглося. Це, найімовірніше, сталося через неполадки в тюнері і відеопроцесорі.
  3. Коли пропадає зображення, а звук залишається, шукайте поломку в блоці кольоровості або відеопідсилювачі.
  4. Якщо екран перетинає вертикальна смуга і зображення звужене, це означає, що поламався трансформатор рядкової розкладки.
  5. Відсутність одного з кольорів в зображенні або повне переважання його на екрані говорить про наявність несправностей в відеопідсилювачі або відео процесорі.
  6. Нерідко причиною поломки може бути поганий контакт в розетці. На це потрібно звернути увагу при підключенні телевізора і його подальшої експлуатації.
  7. У техніці LCD найчастіше виходять з ладу дешифратори.

Буває, що все виявляється банально просто. Причиною поломки є непрофесійний монтаж телевізора або неправильне налаштування телевізора.

Доцільність ремонту

Ні для кого не секрет, що ремонт улюбленого «ящика» сьогодні часто досить дорогий. В результаті виникає закономірне питання: чи потрібен він взагалі. Відповідаємо: вартість робіт залежить від серйозності поломки і виду ТВ.

Перш ніж вирішувати, лагодити чи ні, викличте майстра і дізнайтеся ціну. Відносно другого моменту. Ремонт ЖК телевізорів і LCD, на відміну від старих моделей ЕПТ і плазм, доцільно проводити. Найчастіше він обходиться приблизно в 10% від вартості ТВ. А ось якщо поламався телевізор з ЕПТ-екраном, то простіше купити новий і сучасний. Вартість такого ремонту практично дорівнює ціні самого ТВ. Так що покупка плоскоекранних телевізорів принесе вам набагато більше радості.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі