«Розумні» пральні машини

«РОЗУМНІ» ПРАЛЬНІ МАШИНИ

«Розумні» пральні машиниДавно минув той час, коли машинки-автомат здавалися якимось дивом з абсолютно іншого світу. Хто з старшого покоління, придбавши свою першу незамінну помічницю, спочатку не спостерігав за блоком барабаном? .. Зараз це здається смішним, але тоді механізм дії техніки заворожував. Сучасні пральні машини набагато випередили своїх попередниць кінця ХХ і початку ХХI століття. Прання білизни без застосування ручної праці саме по собі вже нікого не вражає. Нові моделі обросли великою кількістю функцій, які роблять за господиню всю роботу, аж до визначення виду тканини. Відповідно ускладнився і ремонт Гореньє пральних машин (а також інших марок), адже електроніка «з розвиненим інтелектом» вимагає іншого підходу на відміну від простої механіки. Тут важлива точність, акуратність, які приходять тільки з професійним досвідом. Майстри нашого центру легко справляються з завданнями будь-якої складності. Моделі машинок навіть з самими чутливими сенсорами швидко відновлять свою роботу. Якщо вам потрібен ремонт пральних машин терміново, то однозначно потрібно звертатися тільки в «МастерОК».

Особливості машинок-автомат нового покоління

У сучасної техніки з’явилися власні «органи чуття» – сенсори. З їх допомогою машинка може визначити тип тканини, ступінь забрудненості, жорсткості і температури води. Кількість програм обчислюється вже не 12 або 16, як це було раніше, але десятками, а деколи і сотнями. Завдяки можливості додатково налаштувати ще одне або кілька полоскань, включити тільки один режим віджиму без прання і іншим різним варіантам число стандартних автоматичних завдань, можливих для виконання, збільшується в рази.

Всі ці чудеса забезпечує штучний інтелект UseLogik. Він оптимізує і спрощує процес прання. По суті людина входить в діалог з комп’ютером, вибираючи найбільш оптимальну програму. Так, моделі, що володіють «6 почуттям», визначають тип тканини і підбирають температуру води, швидкість обертання барабана під час роботи центрифуги і вираховують час прання. При необхідності господар може скорегувати ці параметри.

У багатьох моделях оптичний сенсор Clear Water ідентифікує ступінь забруднення води і вирішує, потрібно додаткове полоскання чи ні. Якщо знайдені нитки, залишки бруду або порошку, то білизна виполіскується до повної чистоти. Це дуже важливо для людей з високою чутливістю шкіри.

У пральні машини Gorenje вбудований ще один додатковий сенсор – визначення ступеня піноутворення. Якщо піни надто багато, то це виправляється шляхом доливання води і зведенням піни до потрібного рівня.

Сучасні машинки-автомат дуже розумні, і їх допомога незамінна в умовах стрімкого сучасного життя. Однак радимо на техніку надіятися, але і самим не зівати. Щоб не знадобився ремонт пральних машин в Києві, потрібно чітко слідувати інструкції для використання агрегату. Кількість порошку повинно відповідати обсягу білизни, що завантажується, ступеня його забрудненості, жорсткості води. Від вашої уважності багато в чому залежить термін служби машинки-автомат.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі