У чому відмінність посудомийних машин від пральних?

ВІДМІННІСТЬ ПОСУДОМИЙНИХ МАШИН ВІД ПРАЛЬНИХ?

Коли чуєш таке запитання, то першою реакцією буває посмішка. Ну як це у чому? Елементарно – пральна машинка пере білизну, а посудомийна миє посуд! Але це на перший погляд. На насправді не дуже – то вони і відрізняються.

  • І ті, і інші зарекомендували себе досить високою надійністю за умови вдалого вибору і дотримання правил експлуатації.
  • Вони створені для того, щоб істотно економити наш час і сили. Переважна кількість заміжніх жінок і самотніх чоловіків просто не уявляють собі існування без цих агрегатів.
  • Забезпечують дбайливе миття і прання, з повним видаленням мийних засобів за допомогою багаторазового ополіскування, що проблематично при здійсненні цих операцій вручну.
  • Сприяють дезінфекції нашого посуду і білизни, так як при обробці гарячою водою більшість бактерій гине.
  • Бережуть наші руки від порізів, пересихання шкіри, алергії, від пральних порошків і різних миючих засобів. І однаково страждають від підвищеної жорсткості води. Через це часто потрапляють в сервіси, які проводять ремонт пральних машин або ремонт посудомийних машин.
  • Можуть бути компактними і повноцінними, вбудованими та соло. Принцип підключення посудомийної машини такий, як у пральній. А ось принцип прання від мийки відрізняється: в пральній машині крутиться білизна в воді, а в посудомийній – вода навколо посуду. І ще – в магазинах побутової техніки посудомийні машини зустрічаються з фронтальним завантаженням, а пральні – з фронтальним і вертикальним. Кажуть, були колись у продажу і посудомийки з вертикальним завантаженням австрійського виробництва, але потім вони зникли. Чому – невідомо, напевно, непросто було завантажувати посуд в таку машину.

Програми роботи теж дуже схожі (щоденна, замочування, дуже брудно, економний режим і т.д.), панелі управління теж.

  • Запуск аналогічний – завантаження білизни або посуду, заповнення відповідних контейнерів пральним порошком або миючим засобом, ополіскувачем, вибір програми і пуск.
  • Містять у собі функції сушки білизни і посуду.

Але все-таки не варто намагатися вимити посуд в пральній машині, навряд чи їй і вам це принесе задоволення. Але що ще гірше – у вас з’являться всі шанси звернутися в сервіс по ремонту побутової техніки в Києві.

Загалом, якщо ви досить давно користуєтеся пральною машиною-автоматом, сміливо можете купувати посудомийну машину. У вас не виникне ніяких труднощів при роботі з нею. Недарма їх часто називають сестрами.

Є і ще одна відмінність – пралки зустрічаються у нас вдома набагато частіше, ніж посудомийні. Багато хто вважає їх недозволеною розкішшю, хоча насправді це дуже зручна штука і, головне, потрібна. З її допомогою можна заощадити значну кількість води. При ручному митті так не зекономиш, якщо ви, звичайно, не миєте посуд в тазику. Спробуйте якісно змити миючі засоби при ручному пранні. Та й електроенергії вона споживає не так вже й багато.

Так що думайте, чи не час сестричкам зустрітися і в вашому домі? Одна помічниця – це добре, а дві – прекрасно!

Бажаємо вам вдалого вибору і пральної, і посудомийної машини. А ви в цей час будете займатися тим, що вам більше до душі.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі