Чим зручні подрібнювачі?
У вас весь час на кухні неприємний запах з відра для сміття? Купіть подрібнювач харчових відходів (Insinkerator) і він позбавить вас не тільки від запаху сміття, а й від комах які злітаються на запах, тарганів.
Що це взагалі таке подрібнювач харчових відходів (його ще називають діспоузер) – саме слово говорить, нам про те, що це прилад який подрібнює харчові відходи, які збираються на кухні.
Іншими словами, це електроприлад, який під раковиною врізають в зливну трубу, і він позбавляє від залишків їжі швидко, гігієнічно і якісно.
Такі прилади зустрічаються не в багатьох сім’ях, так як вони дорогі за ціною і ремонт подрібнювачів харчових відходів не дешеве задоволення.
Діспоузери подрібнюють багато продуктів, але, як і у всій техніці, у них є свої обмеження – небажано попадання таких предметів як великі кістки, рибна луска, поліетилен, нитки, волосінь, камені, металеві об’єкти.
Якщо все ж такий предмет потрапив, що станеться? По-перше, діспоузер має автоматичний захист від перевантажень, і він відключиться сам, а по-друге, кнопка аварійного вимкнення, при її натисканні ви зможете самі вручну дістати сторонній предмет. Але в гіршому випадку, якщо не уникнути ремонту подрібнювача, ви зможете користуватися мийкою в звичайному режимі.
Користуватися такою технікою можуть як дорослі, так і діти: включаєте холодну воду, потім діспоузер, засипаєте, харчові відходи і за кілька хвилин їх не буде. Вимикати прилад потрібно в зворотному порядку.
Великим плюсом подрібнювачів харчових відходів є, то, що вони не гучні, їх шум прирівнюється до шуму пральної машинки.
IN-SINK-ERATOR – зручний, надійний, довговічний, прогресивний, економічний і екологічний помічник. Їх використовують більш ніж в 70 країнах світу, найбільше в США. Нарікань на такі прилади не виникає. Вам тільки при покупці варто визначитися з параметрами, які будуть найбільше вам потрібні, так як діспоузери відрізняються потужністю, рівнем шумопонижения, об’ємом камери дріблення, функцією водо- і енергопостачання, захистом від перевантажень і т.д.
Як і вся техніка подрібнювачі вимагають догляду, це продовжить їх подальшу роботу (життя) і позбавить Вас від передчасного ремонту побутової техніки. Щодня промивайте прилад рідиною для миття посуду. А сам виробник рекомендує десь раз на пів року, або рік завантажувати в нього невелику кількість харчової соди, шкірку лимона або ж лід.