Вибір холодильника: крапельний або No Frost

ВИБІР ХОЛОДИЛЬНИКА: КРАПЛИННИЙ АБО NO FROST?

Вибір холодильника: крапельний або No FrostХолодильник в сучасному будинку є обов’язковою кухонною технікою. Хто б міг подумати, що ще в 50-х роках минулого століття тільки окремі щасливці знали про це чудо. Як зберігали продукти власники квартир, залишається загадкою.

Те, що в кожному будинку потрібен холодильник – незаперечний факт. Питання тільки в тому, який. Про купівлю нового пристрою замислюються і ті, хто обзаводиться новим житлом, і ті, хто хоче модернізувати наявну побутову техніку. Також нерідко після поломки агрегату, який прослужив вірою і правдою багато років, господарі замислюються, чи раціонально проводити ремонт старого холодильника. А може краще придбати новий? Ось так і з’являється необхідність визначитися з вибором моделі.

Пристрій і ремонт холодильників, який через якийсь час може знадобитися навіть суперсучасному приладу, розрізняють в сучасних зразках техніки. Тому у покупця часто очі розбігаються від пропонованої різноманітності. На що при виборі потрібно звернути увагу в першу чергу? Розміри, розташування морозильної камери, енергоспоживання і, звичайно, система охолодження. Кожен з параметрів відповідно визначає обсяг їжі, яку можна зберігати в холодильнику, зручність використання, економічність і якість охолодження. Зупинимося детальніше на останньому пункті.

Типи систем охолодження

Як ви вже здогадалися, виділяють два типи систем: традиційна крапельна і No Frost.

Для першої характерне утворення інею в холодильній і льоду в морозильній камері. Волога, яка утворюється при охолодженні продуктів, перетворюється в тверді частинки. Вони поступово накопичуються, віднімаючи простір і збільшуючи кількість споживання електроенергії. В результаті агрегат потрібно періодично розморожувати, щоб зробити експлуатацію більш зручною і запобігти ремонт двокамерних холодильників. Хоча багато сучасних виробників і пропонують моделі з автоматичним розморожуванням, це не завжди достатньо ефективно.

No Frost – нова технологія, яка забезпечує сухе охолодження і заморожування. Холод подається через спеціальні системи, повітря всередині постійно циркулює, тому ніякого інею і льоду не утворюється. Завдяки No Frost неприємні запахи не скупчуються в холодильнику, продукти довше зберігаються свіжими, а заморожені і розфасовані шматочки їжі не злипаються. Господарі з таким холодильником назавжди забувають про те, що таке розморожування. Однак навіть у такої техніки є недолік – зневоднення охолоджуваних продуктів. Тому їх потрібно зберігати в скляній або пластиковому посуді із закритою кришкою.

Вибирайте те, що вам більше до душі. Бажаємо вдалої покупки!

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі