Вибираємо посудомийну машину

ВИБИРАЄМО ПОСУДОМИЙНУ МАШИНУ

Вибираємо посудомийну машинуКупуючи посудомийну машину, ви отримуєте ряд переваг. Але найголовніше – не треба мити посуд вручну! Вже підраховано, що, використовуючи дане чудо техніки, можна викроїти цілий тиждень вільного часу в рік. Крім цього, електронна помічниця допоможе скоротити витрати на оплату комунальних послуг. Справа в тому, що вона використовує в два рази менше води, ніж при ручному митті посуду. Якщо взяти калькулятор і порахувати, то вийде дуже навіть пристойна економія. Всі господині знають, як позначається використання побутової хімії і хлорованої води на улюблених ручках. Шкіра лущиться, тріскається, вимагає постійного зволоження і підвищеного догляду.

Посудомийна машина використовує воду, підігріту до 75-80 градусів. Це якраз та температура, при якій гинуть мікроби. Варто відзначити, що руками в такій гарячій воді мити посуд просто неможливо. Плюс до всього, все тарілочки, келихи і кухлики «виходять» вже сухими і блискучими, уявіть як це зручно, не треба розставляти посуд для просушки по всій кухні. Тому такий прилад – це не просто примха, чи данина моді, це справжнісінька помічниця, яка, що вже тут лукавити, швидше і якісніше впорається з брудним посудом.

Тепер перейдемо до технічної частини питання. Яка вона, ідеальна посудомийка? Потрібно вибирати таку, щоб відповідала усім вашим запитам і вимогам і для якої не було б потрібно ремонт посудомийної машини. Невелика, негаласлива, миюча все – ось основні вимоги, що пред’являються споживачами.

Стандартний повногабаритний агрегат має розміри 60 × 60 см. Таке диво техніки вмістить до 14 столових комплектів посуду. Вартість повногабаритної посудомийки залежить від марки і виробника і становить 500-600 доларів і вище. Для тих, у кого не так багато місця на кухні, існують компактні вузькі – шириною 45 см. Вартість таких на 50-100 доларів нижче, однак габарити не дозволяють вмістити більше 8-9 наборів посуду. І зовсім мініатюрні приборчики, розміром з мікрохвильову піч, вміщають близько 4 столових наборів. Вибирати варто виходячи з того, скільки брудного посуду в день залишає сім’я після обіду або вечері, або як часто збираються гості. Справа в тому, що «ганяти» напівпорожню машинку не доцільно, необхідно врахувати вартість споживаної електроенергії, води і хімічних засобів, так як для миття однієї тарілочки піде така ж кількість вищеперелічених ресурсів, як і при повному завантаженні.

Давайте підрахуємо. Миючий засіб, ополіскувач та сіль для пом’якшення води на одне завантаження за вартістю становить приблизно два-три долари. Ополіскувач забезпечує лише приємний запах і блиск, тому при бажанні на ньому можна заощадити. Що не скажеш про солі, тому що даний засіб перешкоджає появі відкладень на внутрішніх деталях посудомийки і пом’якшує воду, що дозволяє уникнути осаду і розводів на посуді.

Ділиться дана техніка за категоріями споживання електроенергії – від A до G. Найекономічніший – клас А. Для прикладу, клас B споживає близько 1500Вт. Рівень шуму не повинен бути більше 40 дБ, так як при 50 дБ шум буде заважати розмові. У багатьох моделях є такі функції, як дбайливе миття скляного посуду, теплообмінна сушка, подвійне полоскання, 50-процентне завантаження і т.д. Чим більше функцій, тим, відповідно, вище ціна.

Лідерами на ринку, безсумнівно, є марки Miele і AEG. Практично не поступаються їм в якості Whirlpool, Electrolux, Ariston, Bosch. Така помічниця прослужить вам вірно і довго в тому випадку, якщо правильно її експлуатувати і дотримуватися інструкцій і рекомендацій виробника.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі