Все про побутову техніку Gorenje

ТЕХНІКА GORENJE – ЯКА ВОНА?

Все про побутову техніку Gorenje

Історія розвитку компанії Gorenje бере свій початок з 1950 р це є підставою виробництва сільськогосподарських машин в селищі з тією ж назвою. Потім відбувається поступовий перехід до випуску кухонних плит, холодильників і пральних машин.

З кожним роком асортимент їх продукції стає ширше і різноманітніше – в 80-х роках вже виробляються телевізори, медичне обладнання, інші побутові прилади і навіть кухонні меблі.

У ці ж роки відкриваються торговельні представництва фірми в Австрії, Франції, Німеччини, Італії, Данії та Австралії, потім в США і Великобританії.

Далі слідують відкриття компаній в Угорщині, Болгарії, Польщі, Чехії та Словаччині.

Останнім часом діяльність фірми, в зв’язку з різким погіршенням екологічної обстановки в світі, відзначена інтенсивним впровадженням нових екологічних технологій, орієнтованих на захист і збереження навколишнього середовища.

Мета компанії – виробництво і продаж побутової техніки високої якості, максимально відповідного попиту, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку.

Крім того, фірма постійно піклується і про утилізацію відходів виробництва, старого обладнання і відпрацьованих продуктів за допомогою інноваційних технологій, які спрямовані на підтримку і поліпшення стану екології.

Сьогодні Gorenje – найбільш великий експортер побутової техніки Словенії, який має за плечима понад 50 років успішної роботи в цій сфері. Продаж приладів цієї торгової марки здійснюється більш ніж в 60 країнах світу, причому більша частина – в південно-східній Європі.

Чим же представлена ​​компанія Gorenje на наших ринках?

Перелік пропонованих товарів дуже різноманітний: це пральні та сушильні машини, плити, водонагрівачі, духові шафи і СВЧ-печі, холодильники та морозильні камери, кондиціонери та кухонні витяжки, які відповідають європейським стандартам якості і тому рідкісні гості в сервісах по ремонту побутової техніки.

Що характерно для всіх моделей цієї техніки?

Чудовий дизайн, поєднання надійності і естетики, легкість і простота в управлінні і догляді, багатофункціональність і економічність, безпека для споживача і екологічна бездоганність – ось основні характеристики!

За допомогою техніки Gorenje ви зможете максимально заощадити не тільки на пральних порошках та миючих засобах, а й витраті газу, води і електрики – всі програми, закладені в побутовій техніці даної марки, розраховані саме на це. А скільки ви заощадите на ремонті побутової техніки?

Якщо ви ще не придбали побутову техніку Gorenje, зробіть свій правильний вибір – підключіть побутову техніку і відразу відчуєте, як ваше життя зміниться в кращу сторону, адже для цього більше 9 тис. співробітників компанії день з дня трудяться над вдосконаленням свого дитяти, як в технічному, так і в естетичному напрямку.

Сподіваємося, що ви скористаєтеся нашою порадою і зумієте гідно оцінити переваги побутової техніки Gorenje. Нехай вона прослужить вам довго і приносить тільки приємні хвилини!

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі