Вся правда про засіб Calgon

ВСЯ ПРАВДА ПРО ЗАСІБ CALGON

Вся правда про засіб CalgonХто не бачив рекламу чудодійного засобу від накипу в пральній машині Calgon? Звичайно ж, всі, і не раз. Не одне жіноче серце вона змушувала здригнутися від майбутньої долі своєї улюбленої техніки. У скільки обходиться купівля, підключення пральних машин, знає кожен, тому не хотілося б, щоб ця техніка швидко прийшла в непридатність. Ось і вірять багато рекламі, не намагаючись розібратися, що їм пропонують насправді.

Калгон – це звичайний пом’якшувач води, не більше. До його складу входять такі елементи: сода і тріп-фосфат натрію (Na5P3O10). Ідентичну суміш можна виготовити самостійно, причому за значно менші гроші. Одна упаковка «Калгону» на 550 грам коштує близько 40 гривень, а собівартість вищевказаної суміші обійдеться мінімум в 3 рази дешевше! Але навіть не це найголовніше. Даний засіб від накипу не тільки не захищає вашу техніку, але навіть погіршує стан Тена (трубчастого електронагрівального елемента). При постійному використанні Calgon, як це рекомендують «фахівці» з реклами, навіть ремонт пральної машини через час не допоможе. Через засоби від накипу ваш ТЕН згорить швидше, оскільки він міцно «цементує» поверхню нагрівального елементу, навіть краще, ніж солі магнію і кальцію, з якими він покликаний боротися.

Сучасні пральні порошки містять пом’якшувачі води, а також інші активні компоненти, які піклуються про якість прання і вашої машинки. Всі майстри по ремонту пральних машин настійно рекомендують не користуватися Calgon, якщо не хочете, щоб техніка прийшла в непридатність завчасно. Є інші дешеві і дійсно ефективні засоби для профілактики утворення накипу. Наприклад, звичайна лимонна кислота. Для профілактики рекомендується 1 раз на півроку або три місяці (при частому пранні) засипати замість порошку 50-100 грам кислоти і запускати прання без білизни при температурі 60-90 градусів. Дешево і сердито, як то кажуть. Завжди потрібно перевіряти отриману інформацію, щоб не потрапляти на вудки шахраїв.

Якісний ремонт пральних машин в Києві проводить компанія «МайстерОК». У разі неполадок довірте свою техніку фахівцям.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі