Як вибрати пральну машину правильно?

ВИБИРАЄМО ПРАЛЬНІ МАШИНИ

Як вибрати пральну машину правильно?Купуючи пральну, нам хочеться, щоб вона, як можна довше нам прослужила, і ми навіть не замислювалися, що таке ремонт пральної машини. Тому потрібно знати і враховувати, які деталі машини є проблемними, і як вибирати машинку, щоб потім уникнути цих характерних проблем. Так і хочеться вибрати таку пральну машинку, яка підійде за розмірами, завантаженні, інтер’єру і буде оптимальним варіантом виходячи з ваших потреб.

І так приступаємо до вибору:

Тип машини

Є стандартні пральні машини, які звичні для нас. Але існують і компактні пралки, а також пральні машини з сушкою. Щоб спростити нам життя, і щоб ми не купували пральну машину і сушильну машину винайшли пральну машину з сушкою. Такі машини трохи більше в розмірах і дорожче стандартних пральних машин.

Тип завантаження

Існує два типи завантаження білизни в машину – фронтальна і вертикальна. Вертикальний тип – це завантаження білизни через люк, який знаходиться на верхній панелі корпусу машини.

Фронтальний тип – завантаження білизни через круглий люк, який знаходиться попереду. Машини вертикального завантаження більш компактні, в тому, що при завантаженні білизни вам не доводиться присідати або нахилятися, це зручно для людей похилого віку. Перевагою машин з вертикальним завантаженням є те, що на відміну від машин з фронтальним завантаженням, Ви можете в будь-який момент зупинити прання, і завантажити додатково білизну, при необхідності.

Вбудована або окремо стояча пральна машина

Вбудовувані пральні машини бувають двох типів: вбудовані під стільницю і повновбудовувані. Перші відрізняються тим, що мають верхню панель, яка знімається, і змінюється стільницею кухонного гарнітура. Інші ж пральні машини повністю ховаються за панеллю кухонних меблів. За своїми функціями вбудовані машинки не відрізняються від окремо розташованих машин. Однією важливою перевагою вбудованих пральних машин є, то, що вони жорстко кріпляться до внутрішніх поверхонь ніші для вбудовування, і тому, вони менше і тихіше шумлять і вібрують. Зверніть увагу, що вбудовані машини, трохи дорожче, ніж окремо стоячі машини з такими ж функціями.

Розраховуємо розміри і максимальний обсяг завантаження білизни

Купуючи пральну машину в першу чергу, враховуємо розмір ніші, де буде стояти машинка, а потім – обсяг максимального завантаження, максимальна вага сухої білизни, при завантаженні якого прання буде відбуватися без втрати якості.

Габарити пральних машин з вертикальним завантаженням в основному такі (ВхШхГ): 80-95x35x65 см. І обсяг завантаження становить, як правило, 4-6 кг.

Є такі типи пральних машин з фронтальним завантаженням: компактні, вузькі і повноцінні. Перші відрізняються маленькими габаритами і маленькою місткістю – не більш ніж 3 кг. Другі – глибиною 28-40 см, і шириною – 55 см. Повногабаритні – найбільші (ВхШхГ): 80х55х48-65см.

Потрібна висока ефективність прання, віджимання і енергоспоживання

Ефективність прання характеризує ступінь очищення бруду з тканин, і маркується англійськими літерами А – G. Сьогодні, майже всі машинки маркуються класами А – В, це говорить про високу ефективність прання, в поєднанні з дбайливим ставленням до тканин.

Віджимання має два параметри – кількість оборотів (швидкість) і ступінь ефективності.

Якщо ви орієнтуєтеся на кількість оборотів при віджиманні, то враховуйте, що прання ніжних тканин виставляється не більш 400 оборотів в хвилину (об / хв), прання бавовни не більше 800 об / хв, а для махрових виробів – халатів, махрових простирадл та рушників швидкість до і вище 1000 об / хв. Але будьте обережні! Часте використання машинки на високих оборотах може привести до поломки і подальшого ремонту пральної машини.

Ефективність прання маркується також як і ступінь еффектівності- латинськими буквами від А до G, але в деяких сучасних моделях буває не нижче класу C. Чим вище ефективність віджиму, тим вологість білизни найкраща після віджимання, тим менше води міститься в тканинах і тим швидше білизна висихає.

Клас енергоспоживання – економічність пральної машинки. Клас енергоспоживання маркується англійськими літерами A-G. А – найекономічніший показник, а G-високий показник витрати енергії. Сучасні пралки характеризуються, в основному, класом енергоспоживання не нижче класу В. В наш час, всі пральні машини, майже однакові в віджиманні, пранні і класі енергоспоживання, в зв’язку з чим, основними критеріями при виборі машини є її габарити, обсяг і тип завантаження, а так же набір програм.

Які важливі програми прання для нас?

Є програми по типу тканин – «Бавовна / Льон», «Синтетика», по виробах – «Верхній Одяг», «Джинси», «Сорочки», а так само за характером прання – «Швидке прання», «Половинне завантаження», « Прання з режимом додаткового полоскання »,« Замочування і сильне забруднення ». При виборі пральної машини звертайте увагу на програми, якими Ви будете користуватися, адже кількість програм впливає на ціну машинки.

Який нам потрібен тип управління і дисплей?

У пральних машинах управління буває двох типів: електронне і механічне. Другий тип управління має на панелі управління кілька перемикачів, які повертаються і виставляють параметри прання – тип тканини, температура води, кількість обертів і т.д.

Електронний тип управління більш спрощений. Електронним программатором Ви автоматично задаєте параметри прання: полоскання і його кількість, температуру, віджимання. Пралки з електронним управлінням бувають оснащені ще і дисплеєм, на якому видно температуру, як виконується ділянка програми, скільки залишилося часу до кінця прання. Електронне урядування регулює параметри заданих програм, змінює температуру води або кількість оборотів, задає свої власні програми. Машинки з електронним типом управління дорожче, ніж з механічним управлінням, але вони економніше витрачають електроенергію і воду. Але машинки з механічним управлінням більш надійні і рідше потрапляють в майстерню по ремонту побутової техніки.

Будемо сподіватися, що прочитавши, цей матеріал Ви визначитеся з вибором нової пральної машини.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі