Підключення пральної машини

Підключення пральної машини

ПІДКЛЮЧЕННЯ ПРАЛЬНИХ МАШИН

Підключення пральної машини – не найпростіша і швидка процедура, яка може здатися спочатку. Крім теорії, що техніка повинна бути приєднана до водопроводу і каналізації, існує також безліч нюансів і тонкощів, які треба враховувати, щоб не пошкодити дорогий товар.

ЦІНА ПІДКЛЮЧЕННЯ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ

ВСТАНОВЛЕННЯ: (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Додатково виїзд майстра: від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Всі додаткові роботи проводяться згідно розширеного прейскуранта після обговорення з майстром.
 • Після закінчення роботи ви отримуєте квитанцію від майстра зі списком виконаних робіт, використаних матеріалів та загальною сумою всього замовлення.
 • Ця квитанція є гарантією на виконані нашими майстрами роботи, протягом гарантійного терміну, який становить 12 місяців.
 • У разі відмови від установки оплачується відказний виклик в розмірі 300 грн.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  Звичайно, краще захистити себе від ризику, щоб потім не виникли неприємності, в тому числі фінансового характеру, і довірити цю роботу професіоналам своєї справи. Установка будь-якої пральної машини, автоматичної, напівавтомат або сучасної сенсорної, повинна проводитися акуратно і в відповідності з усіма правилами – починаючи зі зняття упаковки і до подачі води для першого прання. «Пралки», як правило, поміщають в ванних кімнатах, на кухні і в передпокоях, головне, щоб поруч були комунікації.

  Що необхідно для підключення пральної машини:

  • кульовий кран (здійснюється пуск води в машину). Його часто встановлюють в сантехнічну шафу або в інших доступних місцях. Призначається для захисту обладнання від протікання, тому під тиском пральну машину тримати не рекомендується;
  • розетка із заземленням. Від щитка проводиться провід до розетки, де встановлюють автомат. При можливості провід краще прибрати в плінтус. Зовнішня розетка з функцією «захист від бризок» знаходиться біля пральної машини;
  • призначений для таких цілей сифон з носиком. На нього надівається каналізаційний трійник для зливу води або зливний шланг;
  • шланги – до трьох метрів максимум. Якщо шланг буде довше 3-х метрів, тоді насос може вийти з ладу. Правильне виконання всіх цих правил гарантує довгий термін експлуатації вашої пральної машини.

  Поетапна інструкція по установці і підключенню:

  1. В першу чергу, потрібно здійснити демонтаж упаковки, після чого зняти транспортувальні кріплення і болти.
  2. Далі необхідно встановити пральну машину на вибране місце і вирівняти техніку у всіх площинах, щоб уникнути непотрібної вібрації в роботі. Важливо знати, що установка «пралки» повинна проводитися тільки на твердій поверхні.
  3. Наступним етапом вважається підключення електронної периферії до каналізації. Середня відстань від зливу до машини повинна бути близько 3-х метрів. Якщо в стандартній комплектації машини, шланги виявилися занадто короткими, необхідно придбати більш довгі. Звичайно, злив води можна зробити і в ванну, і в раковину, але набагато зручніше направити злив в каналізацію.
  4. Підключення до водопроводу. Це здійснюється спеціальним гнучким шлангом. Тут же встановлюють і запірний кран.
  5. Не обійтися і без приєднання техніки до електромережі. Майстри радять (для забезпечення безпеки) від розподільного щита протягнути силовий кабель – розтин не менше 3 мм, плюс, зробити установку окремого автомата і розетки із заземленням.
  6. Всі п’ять пунктів виконані – значить, слід виконати контрольний запуск машини без білизни.
  7. Проконсультуйтеся з кваліфікованим майстром щодо правильної подальшої експлуатації вашої побутової техніки.

  Для того щоб все виконати максимально обережно і грамотно, потрібен відповідний досвід роботи і певні навички і знання. Саме тому професійна компанія з ремонту та обслуговування побутової техніки «МастерОК» рекомендує не ризикувати своїми дорогими товарами і скористатися послугами компетентних фахівців. Підключення пральної машини – легке і бистро вирішуюче завдання для співробітників «МастерОК». Належний досвід в цій сфері і необхідні знання дозволяють нам здійснювати будь-яку роботу на найвищому рівні і з гарантією відмінного результату. Оптимальне співвідношення якості та вартості послуг стане додатковим плюсом для наших клієнтів.