Ремонт мікрохвильових печей Candy (Канді)

Ремонт мікрохвильових печей Candy (Канді)

РЕМОНТ МІКРОХВИЛЬОВОЇ ПЕЧІ CANDY (КАНДІ)

Мікрохвильові печі стали невід’ємною частиною нашого побуту. Вони дозволяють швидко і просто приготувати їжу та зекономити час на приготуванні обідів та вечерь. Але, як і будь-яка інша техніка, вони можуть вийти з ладу. У такому випадку, найкращим рішенням буде звернутися до професіоналів сервісного центру МайстерОК, які зможуть відновити їх роботу.
Одним з найпопулярніших виробників мікрохвильових печей є італійська компанія Candy. Якщо ваша мікрохвильова піч Канді перестала працювати або працює з помилками, або ж у вас виникли будь-які проблеми з підігрівом їжі, то краще не ризикувати і довірити ремонт фахівцям, які мають великий досвід роботи з технікою цього виробника.

ЦІНИ НА РЕМОНТ СВЧ CANDY

ДІАГНОСТИКА входить у вартість ремонту 100-300 грн.
РЕМОНТ МЕХАНІЧНЕ УПРАВЛІННЯ: без заміни запчастин 450 – 500 грн.
РЕМОНТ ЕЛЕКТРОННЕ УПРАВЛІННЯ: без заміни запчастин 600-700 грн.
РЕМОНТ ІНВЕРТОРНОЇ СВЧ: без заміни запчастин 800-900 грн
 • У разі не ремонтопридатності виробу або відмови від подальшого ремонту – оплачується діагностика -100 – 300грн.
 • Ціни вказані без урахування запчастин
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини -до 90 днів з дати ремонту.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Оставить заявку

  ПРИЧИНИ ПОЛОМОК МІКРОХВИЛЬОВИХ ПЕЧЕЙ ФІРМИ CANDY

  Однією з найбільш поширених причин неполадок мікрохвильових печей є перегрів. Якщо мікрохвильова піч працює занадто довго або на високій потужності, це може призвести до перегріву та знищення деяких компонентів. Іншою причиною поломки може бути неправильне використання печі, таке, як використання металевого посуду або підігрівання рідини у закритих контейнерах.

  РЕМОНТ МІКРОХВИЛЬОВИХ ПЕЧЕЙ ФІРМИ CANDY

  Перш за все, перед ремонтом мікрохвильової печі потрібно переконатися, що вона вимкнена та відключена від джерела живлення. Далі, потрібно перевірити стан мікрохвильової печі та визначити причину несправності.

  Якщо причиною є перегрів, може знадобитися заміна термостата або вентилятора. Якщо причина у неправильному використанні, може понадобитися заміна частини контрольної плати.

  Оскільки мікрохвильові печі містять електронні компоненти та мікросхеми, ремонт свч може бути складним. Тому, якщо у вас немає досвіду в ремонті електронної техніки, краще звернутися до професіонального сервісу.

  КОМПАНІЯ “МАЙСТЕРОК” НАДАЄ НАЙКРАЩИЙ СЕРВІС РЕМОНТУ

  Компанія «МайстерОК» надає найкращий сервіс ремонту мікрохвильових печей цього виробника. Наші співробітники легко відремонтують всі моделі печей цієї фірми. Ми зможемо швидко та гарантовано відновити роботу приладу та повернути йому повну функціональність. Наші майстри мають доступ до найсучаснішого обладнання та діагностичних засобів, що дозволяє точно визначити причину поломки та виправити її за допомогою оригінальних запчастин та найкращих аксесуарів.

  Необхідні для ремонта деталі та вузли є на нашому складі, тому наші майстри зможуть виконати будь-який ремонт мікрохвильової печі Candy!