Акрилове покриття в мікрохвильових печах

АКРИЛОВЕ ПОКРИТТЯ В МІКРОХВИЛЬОВЦІ

Акрилове покриття в мікрохвильових печахСучасний ринок побутової техніки пропонує безліч моделей мікрохвильових печей з різним видом внутрішнього покриття. Одним з найбільш часто зустрічаються покриття акрил і емаль.

Мікрохвильові печі з таким видом покриття відрізняються невисокою вартістю. Крім цього це покриття досить міцне, а чистку проводити досить легко і просто – варто лише озброїтися вологою серветкою або м’якою щіткою для видалення жирових плям. Звичайно, в порівнянні з керамічним покриттям і покриттям з нержавіючої стали акрил знаходиться не на лідируючих позиціях, тому що кераміка і нержавіюча сталь набагато міцніше і довговічніше, тому і рідше потрапляють в сервіси по ремонту мікрохвильових печей. Однак головну роль тут відіграє ціновий сегмент, при правильній експлуатації піч з акриловим покриттям прослужить вам тривалий час, а це не менше 5-7 років, а можливо і більше.

Вибирайте мікрохвильовку з акриловими стінками, якщо найчастіше ви будете використовувати техніку лише для підігріву страв або готування на низьких температурах.

Не рекомендується використовувати дане покриття для приготування їжі на високих температурах і яка вимагає тривалого часу. Загалом, таке покриття застосовується в мікрохвильових печах, що використовують функцію мікрохвиль.

Найчастіше акрил використовується в недорогих, але якісних мікрохвильових печах таких виробників, як Daewoo і Samsung, що найчастіше зустрічаються на вітчизняному ринку. Великим попитом користуються так звані «соло-печі» з акриловим покриттям. У таких мікрохвильовках використовується СВЧ-випромінювання. Потужність таких агрегатів становить від 500 до потужністю 1400 Вт. Такої потужності цілком достатньо для розігріву страв і приготування простої, що не вимагає високих температур і великої кількості часу, їжі. Наприклад, «соло-піч» Daewoo KOR-4115 має обсяг 14 літрів, потужність 600 Вт, механічні перемикачі управління, акрилове покриття. Таких характеристик досить для розігріву їжі, швидкого розморожування і приготування заморожених напівфабрикатів. Внутрішнє акрилове покриття досить легко і просто тримати в чистоті. Мікрохвильові печі з акриловими стінками справляють приємне враження, внутрішня поверхня гладка і біла.

Піч з акриловим внутрішнім покриттям стінок прослужить вам довгий час без сюрпризів типу екстреного ремонту мікрохвильової печі, якщо дотримуватися кількох правил при експлуатації – не готувати на високих температурах, не використовувати тривалий час для приготування складних страв, розігрівати їжу в тарілці, накривши при цьому кришкою. Також, не варто використовувати часто функцію «гриль» в мікрохвильових печах з акриловим покриттям.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі