Ремонт великої побутової техніки

Ремонт великої побутової техніки

РЕМОНТ ВЕЛИКОЇ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

Сервісний центр МастерОК заснований в 2011 році, ми зібрали найкращих майстрів, інженерів, електронників, які є профі в обслуговуванні, установці і ремонті техніки для дому.

Побутова техніка відчутно полегшує життя людини, забезпечує комфорт, допомагає цікаво провести час – в загальному, корисна з усіх боків. Але є дві важливі обставини, здатних вплинути на якість і термін служби будь-якого побутового приладу, від тостера до плазмового телевізора: це правильність установки і дотримання вимог до застосування. Вірне підключення і монтаж особливо важливий для великих побутових приладів, таких, як пральна або посудомийна машина. Тому довірити цей процес краще всього фахівцям, що здійснюють сервіс побутової техніки, які мають досвід і володіє професійними знаннями, що дозволяють встановити Вашу обновку раз і назавжди. Крім цього, Ви заощадите на часі, можливі помилки, недотримання техніки безпеки і безлічі дрібниць, здатних порушити і нерви, і гаманець.

Категорія вироби (тип)

Ціна ремонту без ЗПЧ.

Дзвінок + Діагностика

Холодильники 600-700 300
Пральні машини 600-700 300
Сушильні машини 600-700 300
Посудомийні машини 600-700 300
Газові плити 600-700 300
Електроплити 600-700 300
Газова варильна поверхня 600-700 300
Електрична варильна поверхня 600-700 300
Електродуховка 600-700 300
Газова духовка 600-700 300
СВЧ-піч, міроволновая піч 600-700 300
Подрібнювач харчових відходів 600-700 300
Витяжки 600-700 300
Водонагрівачі 600-700 300
 • Ціни вказані без урахування запасних частин (за роботу). Вартість запчастин залежить від моделі та запчастини, що у Вас вийшла з ладу.
 • У разі неремонтопридатності вироби або відмови від подальшого ремонту-оплачується виклик майстра -100грн. і діагностика в розмірі 200 грн.
 • Гарантія на виконані роботи і на замінені запчастини до 90 днів з дати ремонту

  Залишити заявку

  Але все-таки ніщо не може працювати вічно, і компетентний ремонт побутової техніки дозволить продовжити термін служби Ваших приладів на кілька гарантійних термінів. До того ж прикрі випадковості відбуваються якраз тоді, коли їх не чекаєш: випадково пролита вода, дитина, що натиснув «цікаву» кнопочку – і телевізор не включається, холодильник не морозить, «пралка» чомусь «пищить» і не відкривається. Виявлення причини несправності займає у фахівця всього кілька хвилин, відповідний побутовий ремонт виконується в максимально короткий термін, і в більшості випадків прилад повертається в стрій, продовжуючи працювати ще не один місяць.

  Навіть якщо відремонтувати деталь не вдається, залишається можливість її замінити. У нас налагоджені відносини, з багатьма відомими виробниками, і ми маємо можливість в найкоротші терміни отримати оригінальну запчастину для заміни. Найпривабливіше, що Вам не потрібно везти свою техніку до нас: всі послуги здійснюються на дому, з максимальною зручністю для клієнта, незалежно від розмірів приладів і фірм-виробників.

  Ми можемо впевнено стверджувати, що часи «веселих» сантехніків, які могли все робити сокирою, давно пройшли. Наші майстри проходять ретельний конкурсний відбір, мають найвищий професійний рівень – і високу культуру спілкування. Ви не почуєте не те що грубість, але навіть розмова на підвищених тонах, чи не буде порушений спокій ні Ваших дітей, ні людей похилого віку, ні сусідів.

  Сервіс-центр МастерОК здійснює ремонт і обслуговування великої побутової техніки наступних брендів:

  5 Boiler Delfa Kospel Termopan
  Aquahot Drazice L’umix Termorad
  AquaVerso Ecofix LEOV Tesy
  Ardesto Electrolux Nova Thermex
  AREESTA Elenberg Tec Thermo
  Ariston Etalon PEONIY Alliance
  ARTEL Fais Perla Thermor
  ARTI Ferroli Platinum Timberk
  ASTON FRESH Polaris TOSHIRO
  Waterway GALANTA Prime UP!
  Atlantic Galmet Technics Vaillant
  Ballu Garanterm Qtermo Vogel
  Bandini Gorenje Regent Flug
  BANZAI Grunhelm Roda WetAir
  Bosch Haier Scandi Willer
  Buderus Hi-Therm Stiebel Zanussi
  Chaffoteaux Hotlex Eltron АТЕМ
  Chaika Isto Superlux ЕЛДОМ
  Concepta Junior Termaxi Титан

  Ремонт побутової техніки в Києві і передмісті – наше покликання і Ваш спокій, впевненість в тому, що прилади будуть довго служити вірою і правдою. У разі неприємностей ми завжди на зв’язку!