Краща марка мікрохвильовій печі

ЯКА МАРКА МІКРОХВИЛЬОВОЇ ПЕЧІ КРАЩЕ?

Краща марка мікрохвильовій печі

Щоб відповісти на питання яка марка, або який виробник мікрохвильової печі (СВЧ-печі) краще, ми звернулися до статистики. Статистика нам показує, які мікрохвильовки наші співвітчизники найчастіше купують. Коротко почнемо розглядати:

1 місце – займає мікрохвильова піч LG – корейський виробник. СВЧ-печі відрізняються від інших печей своєю добротністю і привабливим зовнішнім виглядом. Сьогодні невисока ціна робить мікрохвильовки LG дуже популярними в Україні і більш ніж в 120 країнах світу. Вони відповідають міжнародним стандартам.

Зараз LG пропонує своїм покупцям печі з виходом в інтернет.

LG дає покупцям рік обов’язкової гарантії і два роки безкоштовного сервісного обслуговування на ремонт мікрохвильової печі в авторизованих сервісних центрах.

2 місце – займають мікрохвильові печі Whirlpool – італо-американський виробник. Мікрохвильовки Whirpool: зручні, надійні, елегантні, довговічні та економні в експлуатації.

3 місце – займають мікрохвильові печі Samsung – корейський виробник. Висока якість і доступні ціни свч-печей привертають увагу покупців. Корпорація Samsung Electronics вперше вийшла на російський ринок 12 років тому. За цей період її продукція завоювала широке визнання у багатьох споживачів.

Компанія стала відомою з кінця 90-х років і дуже популярною, вона увійшла в трійку лідерів українського ринку електроніки і відповідає міжнародним стандартам.

Samsung Electronics дає покупцям 3 роки обов’язкової гарантії і безкоштовного сервісного обслуговування на ремонт мікрохвильових печей в авторизованих сервісних центрах.

4 місце – займають мікрохвильові печі Sharp – виробник Японія. Відомий виробник має успіх досягнення за рахунок поєднання високої якості з помірними цінами, плюс унікальні особливості.

5 місце – займають мікрохвильові печі Daewoo – добре відомий корейський виробник. Мікрохвильовки Daewoo відрізняються добротністю і привабливим зовнішнім виглядом, працездатністю, відповідають міжнародному стандарту. Компанія Daewoo робить все, щоб життя звичайної людини стала більш комфортною.

6 місце – займають мікрохвильові печі Electrolux – шведський виробник. Оптимальне співвідношення ціни до якості. Різниця ціни свч-печей Electrolux залежить від наявності або відсутності додаткових функцій. Компанія проводить детальне маркетингове дослідження, вивчаючи потреби потенційних покупців. Це турбота про здоров’я людини, його безпечність та якість життя.

7 місце – займають мікрохвильові печі Siemens – німецький виробник. Siemens представляє на українському ринку новинки мікрохвильових печей, як окремо стоячих, так і вбудованих. Вони технічно досконалі, що володіють продуманістю дизайну і простотою в обігу, відмінне поєднання ціни та якості.

8 місце – займають мікрохвильові печі Vitek – російський виробник. Мікрохвильовки Vitek – це співвідношення якості, надійності та дизайну, стилю і вигідної ціни. За п’ять років техніка Vitek стала широко відомою серед клієнтів, як в Україні, так і в країнах СНД. Сьогодні вже кожна п’ята українська родина, облаштовуючи свій будинок, вибирає техніку Vitek, яка відрізняється, перш за все, орієнтацією на потреби споживачів. Завдяки визнанню мільйонів користувачів, які обрали техніку Vitek і продовжують залишатися вірними цій марці, сьогодні бренд Vitek займає одну з провідних позицій на українському ринку. Асортимент різних видів техніки Vitek дає можливість задовольнити потреби та смаки максимальної кількості споживачів.

9 місце – займають мікрохвильові печі Miele – німецький виробник. Мікрохвильовки Miele технічно досконалі, ергономічні та унікальні в дизайнерському відношенні, синонім бездоганної якості і точності. Ви можете бути впевнені, що вам не доведеться її нести в сервісний центр по ремонту побутової техніки. Техніку даного виробника, без сумніву, можна віднести до елітного класу, але і ціна її не дешева.

10 місце – займають мікрохвильові печі Panasonic. Компанія Panasonic працює під гаслом “Клієнт завжди на першому місці”, створюючи вироби, які дозволяють відповідати все новим і новим викликам часу як в бізнесі, так і в повсякденному житті. Panasonic допомагає нам насолоджуватися, всім, що може запропонувати життя в сучасному світі. Її назва стала синонімом інновацій, якості, ефективності та простоти використання.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі