Підключення

Підключення

Побутова техніка – це, безперечно, прогрес в цивілізації, дані агрегати дуже корисні і незамінні в господарстві. Вони беруть на себе безліч функцій, які забирали б у людей надто багато часу і фізичної сили. Крім цього, сучасні побутові пристрої здатні виконувати такі дії, які абсолютно не під силу звичайній людині. Звичайно, і вартість їх не низька. Саме тому всі гарантійні зобов’язання мають в окремому пункті запис, де йдеться про те, що підключення або установка будь-якої побутової техніки повинна проводитися виключно фахівцем своєї справи.

НАШІ ЦІНИ НА ПІДКЛЮЧЕННЯ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

Пральні машини, посудомийні машини, сушильні машини (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Газові плити, газові духовки, газові поверхні (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Електроплити, електродуховки, електроповерхності (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Подрібнювачі (утилізатори відходів) (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Холодильники (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Водонагрівачі (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 600 грн
Підключення та налаштування телевізора (стандартне підключення без додаткових матеріалів) 500 грн
Підключення до магістралі холодної води 100 грн
Демонтаж старої техніки 100 грн
Додатково (виїзд за місто): від окружної дороги до кінцевої адреси в дві сторони за 1км. 20 грн
 • Всі додаткові роботи обговорюються з майстром (в наявності розширений прейскурант).
 • Після завершення роботи Ви отримаєте квитанцію від фахівця із зазначенням всіх наданих послуг, витрачених матеріалів і загальною сумою за все замовлення.
 • Ця квитанція – гарантія на виконані нашими співробітниками роботи (за весь період гарантійного терміну, який становить 12 місяців).
 • У разі відмови від послуг, або при неправдивому виклику ціна виїзду складе 300 грн.

Наші переваги

Швидкий ремонт

Ми цінуємо ваш час, тому намагаємося відремонтувати ваш прилад в нашому сервісному центрі не довше 3-х днів!

Доступні ціни

Ремонт у нас це вигідно!

Свій власний склад запчастин

Наш майстер підбере вам необхідну деталь для ремонту!

Гарантія 90 днів

Надається гарантія на виконані роботи, щоб ви були впевнені в якості ремонту!

Схема проведення роботи

звернення клієнта

діагностика

погодження ремонту з клієнтом

ремонт і гарантія на виконані роботи

  Залишити заявку

  Часто навіть схожі за функціями і призначенням агрегати мають різні способи підключення, і, звичайно ж, звичайний користувач зовсім не зобов’язаний володіти такими знаннями, тим більше, що підключення – разова операція. А це як раз досить вагома причина, щоб довірити цю роботу спеціально підготовленої сервісної служби.

  За довгі роки роботи фахівцям компанії «МастерОК» доводилося підключати найрізноманітнішу техніку – будь-якого ступеня складності. Тому, ми впевнені, що в нашому штаті працюють майстри, які володіють усіма нюансами і необхідними знаннями для роботи з побутовими приладами. Підключення побутової техніки виконується висококласними майстрами, які підтвердили свою кваліфікацію і мають необхідний ступінь допуску. За заявкою клієнта, в якій обов’язково вказується тип, марка та модель техніки, виїжджає фахівець з підключення саме такого приладу. Це гарантує швидкий, правильний і надійний монтаж побутової техніки, його відповідність гарантійним умовам і подальшу тривалу безперебійну роботу.

  Ми встановлюємо і ремонтуємо побутову техніку різних видів: від холодильників, пральних, посудомийних та сушильних машин, електричних і газових плит і до подрібнювачів харчових відходів, СВЧ-печей і телевізорів, а також інші види техніки. Роботу здійснюємо в м.Києві та обласних населених пунктах, прямо вдома у клієнта – це не тільки зручно для клієнта, а й вигідно. Наш кадровий склад відрізняється ввічливістю, пунктуальністю і відповідальним підходом. Тому, ми можемо дати гарантію, що не створимо Вам проблем, а навпаки, вирішимо всі Ваші турботи з побутовими пристроями.

  Ми виконуємо установку побутових пристроїв як вітчизняного, так і імпортного виробництва, оперативно доставляємо будь-які необхідні запчастини. Після здійснення монтажних робіт, фахівці «МастерОК» неодмінно справлять перший запуск, який точно покаже «робочий настрій» підключеного агрегату. Відсутність будь-яких дефектів будуть свідчити про правильність підключення і установки Вашого приладу.