Чи потрібно купувати 3D телевізор?

ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ 3D ТЕЛЕВІЗОР?

Технології в області передачі зображень йдуть вперед з величезною швидкістю. Яких-небудь 60-70 років тому «ящик», здатний показувати фільми та передачі, здавався фантастичним винаходом. Сьогодні громіздким кінескопним телевізором нікого не здивувати. Навіть барвиста плоска картинка перестала радувати око. Хочеться чогось більш незвичайного, і ось вже для досвідченої публіки доступні 3D телевізори з об’ємним зображенням. Цікава технологія, здатна занурити глядача всередину картини і змусити його пережити все так же, як і її герої. З появою цих ТВ багато хто виявив бажання їх придбати, проте чи дійсно вони того варті? Може, краще почекати з покупкою і зважити всі «за» і «проти»? .. Не забудьте і про правила експлуатації. Один ніяковий рух, і буде потрібно ремонт телевізора – заміна екрану, адже скло тут досить крихке. Важливі також інші моменти: вплив техніки на здоров’я, її вартість і так далі. Це ми зараз більш детально і обговоримо.

ому не варто поспішати купувати 3D телевізор?

  1. Ціна цих пристроїв не маленька. Тому потрібно подумати, чи є в вашому бюджеті такі гроші і наскільки раціональним буде подібне їх використання. Може, є більш потрібні речі, які необхідно придбати? .. Не забувайте і про те, що ціна ремонту телевізора теж буде вище.
  2. Обов’язкове використання очок. Без них неможливо подивитися 3D фільм. А це додаткові витрати. Якщо пасивні 3D-окуляри коштують дешевше і йдуть в комплекті з ТВ в кількості 3-4 штук, то активні набагато дорожче (якість зображення в них краще), і частіше за все виробник видає тільки одну пару до телевізора. На самоті не дуже-то цікаво дивитися захоплююче кіно, чи не так? Ось і доведеться розщедритися.
  3. Перегляд активного 3D може негативно відбитися на самопочутті. Відбувається сильний тиск на очі, у деяких людей з’являються головні болі. Найважливіше, що ніяких досліджень з приводу впливу на здоров’я, немає, тому як така розвага відібьеться на вас в подальшому, не відомо. Компанія Самсунг, показуючи свою соціальну відповідальність, на європейському сайті опублікувала попередження. Вона не рекомендує перегляд тривимірного зображення людям, які страждають епілептичними припадками, знаходяться в стані алкогольного сп’яніння, тим, у кого хворе серце, і вагітним жінкам.
  4. Якщо ви вирішите купити активні 3D, окуляри доведеться постійно заряджати. Вони працюють від акумулятора або батарейки. Уявіть, як ніяково буде, якщо при перегляді фільму у одного з ваших друзів розрядяться окуляри.
  5. На такому телевізорі можна переглядати тільки спеціально зроблені у відповідному форматі запису (фільми, ролики тощо), телемовлення в 3D в нашій країні поки немає. І хоча деякі ТВ мають функцію перетворення звичайної картинки в тривимірну, ефект все одно не той.
  6. Все нове швидко набридає. Награвшись з 3D телевізором, ви звикнете до нього і перестанете помічати незвичайні спецефекти. А гроші були викладені чималі. Може, все-таки зупинитися на звичайному телевізорі? ..

Доводи на користь покупки

Насправді, їх набагато менше, ніж недоліків. Перш за все, це, звичайно, незвичайне зображення – об’ємне, реалістичне. Його перегляд дає ні з чим не порівнянні відчуття. Перенестися в захоплюючу художню історію або іншу країну можна, не відриваючись від дивана. Але на цьому переваги 3D закінчуються. Якщо вам одного аргументу достатньо для покупки і засобів вистачає, дерзайте. Якщо ж задумалися над тим, а чи варто, краще відкласти покупку. Наш сервісний центр пропонує недорогий ремонт телевізорів. З радістю допоможемо тим, хто потребує професійних послуг майстра-електронщика.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі