Чи варто купувати посудомийну машину?

ПОСУДОМИЙНА МАШИНА: КУПУВАТИ ЧИ НЕ КУПУВАТИ

Чи варто купувати посудомийну машину?Не так давно посудомийна машина вважалася предметом розкоші. Її могли собі дозволити тільки багаті люди за досить високу ціну. Однак, як всі технічні новинки, вона з часом стала більш доступною. Зараз багато сучасних кухонь оснащені вбудованими посудомийними машинами, і нікого це вже не дивує. А ось питання, наскільки раціональна така покупка, все одно залишається. Сімейний бюджет – річ не безмежна. Якщо ви збираєтеся модернізувати кухню та є інші більш нагальні потреби, може краще прибрати зі списку придбаних речей посудомийку? Ремонт і обслуговування посудомийних машин адже теж обходиться недешево. Так що перед покупкою краще зважити всі «за» і «проти», а тільки потім приймати рішення.

ДОКАЗИ «ЗА»

  1. Це незамінна помічниця для великої родини. Ви багатодітна мати або в одному будинку проживає декілька поколінь? Тоді без посудомийки, як без рук. Перемивати кілька разів на день більше десяти комплектів посуду дуже важко, до того ж це нераціональна трата часу. У великій родині і без того роботи вистачає.
  2. Економія часу і турбота про ніжні жіночі ручки. Не тільки матері великих сімейств не люблять «горбатитися» після прийому їжі над мийкою. І інші господині не проти, щоб цю роботу за них хтось виконав. Поки посудомийка справляється зі своїми обов’язками, можна приділити час чомусь іншому. Крім того, руки завжди будуть залишатися доглянутими, ніякі хімічні реагенти їм не зашкодять.
  3. Висока якість очищення. Посудомийка запросто вимиє пригорілі і жирні тарілки, каструлі, сковорідки. Також вона відмінно справляється з різними скляними ємностями, які вручну часто складно відмити. На келихах і столових приборах не залишиться ніяких розводів. Вони будуть сяяти чистотою і пахнути свіжістю.
  4. Економія води і енерговитрат. Посудомийка споживає в кілька разів менше водних ресурсів, ніж при ручному митті. Крім того, контролюється підігрів води. Найчастіше електроенергії йде менше, ніж, наприклад, при використанні бойлера.

АРГУМЕНТИ «ПРОТИ»

  1. Ціна посудомийки. Хоча вона і стала набагато доступніше, ніж пару років назад, але варта аж ніяк не дві-три тисячі гривень. Мінімальна ціна посудомийної машини – 5200 гривень. Погодьтеся, це не кожному по кишені.
  2. Вартість хімічних реагентів, які періодично потрібно міняти. Обов’язково потрібні пом’якшувачі для води, порошки або таблетки для миття посуду, рідина для ополіскування, також не завадить гель-освіжувач. Є звичайно і таблетки, які замінять відразу три миючих кошти, але їх теж необхідно регулярно купувати. В результаті постачання агрегату побутовою хімією виливається в копієчку.
  3. Обов’язково потрібно систематично проводити ретельне очищення технічного приладу. З фільтрів необхідно видаляти забруднення, інакше погіршиться якість миття посуду. Якщо ви самостійно не будете справлятися, доведеться викликати фахівців. Майстри, які здійснюють ремонт посудомийних машин, займаються і їх обслуговуванням. Потрібно буде звертатися в спеціалізовані сервісні центри.
  4. Встановити посудомийку можна не в кожній кухні. Це пов’язано з площею приміщення і обов’язковим розташуванням техніки біля водопостачання і каналізації. Не всі кухні мають необхідні умови

Як бачите, є над чим подумати. Перед придбанням обов’язково ознайомтеся з недоліками і перевагами передбачуваної покупки. Також запам’ятайте, ремонт посудомийної машини самостійно проводити ні в якому разі не можна. Якщо виникнуть проблеми з роботою техніки, звертайтеся до фахівців «МастерОК». Ми завжди до ваших послуг!

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі