Кращі марки телевізора

ЯКА МАРКА ТЕЛЕВІЗОРА КРАЩЕ?

Кращі марки телевізора

Немає секрету, що за рейтингом електроніки, яку в першу чергу купує кожна родина, чільне місце вже багато років посідає телевізор. Можна довго говорити про користь і шкоду перегляду телевізійних програм і фільмів, але, це нас не лякає і, майже в кожній українській хаті є як мінімум один телевізор. Коли доводиться замінити старий телевізор новим, або купити додатково телевізор в вітальню або на кухню, щоб дивитися улюблений серіал при вечері або з гостями, ми стикаємося з проблемой выбора. Так як на ринку представлена ​​велика кількість телевізорів багатьох виробників і моделей, то зробити вибір нелегко, так як, купивши неякісну модель, можна незабаром потрапити в майстерню по ремонту телевізорів.

Щоб відповісти на питання яка марка, або який виробник телевізора краще, ми звернулися до статистики. За статистикою ми бачимо, які телевізори частіше купуються і найменше ламаються:

1 місце займає фірма Sony – виробник Японія. Сучасні телевізори, що випускаються під маркою Sony – одні з лідерів ринку телевізійної техніки, вони мають широкий набір функцій, якісні та компактні, що робить їх одним з кращих варіантів для будь-якого споживача. Компанія Sony протягом всього свого часу існування випускає якісну і надійну техніку, купивши яку, ви забудете, що таке ремонт телевізора. Однак головний акцент при виготовленні телевізорів вона робить на їх функціональні можливості, що підвищує інтерес клієнтів.

2 місце займає фірма Samsung – виробник Корея. Телевізори Samsung користуються великою популярністю в споживанні. Своїми сучасними технологіями, якістю запчастин, вони надійні і працюють протягом тривалого часу. Широкий асортимент телевізорів, компанії Samsung має такі моделі, які можуть запропонувати високу якість виконання, багато різних функцій, що сьогодні є важливим фактором вибору багатьох споживачів.

3 місце займає фірма Panasonic – виробник Японія. Багато людей хочуть купити собі недорогий і в той же час щоб мав широкий набір функціональних можливостей телевізор. При цьому якість виконання для них не менш актуальна, ніж перераховані вище характеристики. Якість, надійність і відповідність сучасним вимогам моделей, що випускаються не викликає ніяких сумнівів. Власні розробки при виробництві телевізорів, дозволяють на виході бачити яскраве і чітке зображення, і тривалий термін служби.

4 місце займає фірма LG – виробник Корея. Компанія LG протягом тривалого часу веде роботи з удосконалення та створення нових функцій у телевізорів. Компанія пропонує клієнту телевізор з усіма необхідними функціями, який зможе замінити ряд використовуваних їм сьогодні пристроїв. Багатофункціональність – характерна особливість випускаються телевізорів марки LG. Споживачі дуже високо цінують інноваційні рішення, і LG виправдовує їх очікування.

5 місце займає фірма Philips – виробник Голландія. Компанія Philips – це великий виробник якісних апаратів, які відрізняються якістю зображення. Телевізори, вироблені компанією Philips, знаходяться в широкому модельному ряду. Це не тільки широкоформатні телевізори, але і апарати з невеликою діагоналлю. Продукція Philips відрізняється високою якістю виготовлення і надійністю.

6 місце займає фірма Тoshiba – виробник Японія. Японські телевізори – це, перш за все, висока якість. Це твердження стосується до багатьох виробників з Країни Вранішнього Сонця, в тому числі і до компанії Toshiba, яка тривалий час випускає телевізори, які відповідають сучасним стандартам якості. Телевізори, що випускаються під маркою Toshiba, сьогодні користуються високим попитом на українському ринку, так як ідеально поєднують всі важливі для покупця характеристики: вартість, якість виконання, функціональність.

Всі інші марки такі як: Thomson, JVC, Sharp, Rolsen, Витязь, Горизонт, Рубін зайняли 7 місце, так як вони є менш якісними і частіше потрапляють в руки майстрів по ремонту телевізорів.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі