Кріплення телевізора на стіну: вибираємо кронштейн

КРІПЛЕННЯ ТЕЛЕВІЗОРА НА СТЕНУ: ВИБИРАЄМО КРОНШТЕЙН

Кріплення телевізора на стіну: вибираємо кронштейн

Ви купили новенький ТВ і тепер хочете його дивитися з максимальним комфортом? Установка телевізора на стіну – перше завдання, яке належить вирішити. Щоб впоратися з ним на «відмінно», необхідно правильно підібрати кронштейн. При виборі важливо враховувати такі моменти:

  1. Стандартний розмір VISA телевізора, його дуже просто ви можете виміряти самостійно. На задній стінці ТВ знаходяться 4 різьбових отвори в формі прямокутника. Відстань довжини і ширини між ними і буде вашим стандартом VISA. Наприклад: 400х200 (мм).
  2. Розмір діагоналі і вага ТВ. Діагональ також можете виміряти самі рулеткою, а вагу подивитися в інструкції. Акцентуємо вашу увагу на те, що на кронштейні діагональ вказується приблизно.
  3. Функціонал, який повинен бути притаманний кронштейну: жорстка фіксація екрану, можливість повороту, нахилу.

Не забувайте, що при неправильному монтажі може знадобитися ремонт телевізора, тому будьте обережні при установці.

Види кронштейнів

Кріплення телевізора на стіну: вибираємо кронштейн

  1. Фіксований. Його слід використовувати, якщо ви збираєтеся дивитися ТБ з однієї точки і встановити екран на рівні 1-1,5 метра над підлогою. Такий кронштейн жорстко фіксує телевізор, впритул притискаючи до стінки. Кріплення не дає можливості повертати або нахиляти екран. Перед монтажем уважно подивіться, щоб на задній стінці не було штекерів, якихось виступів, вони не дадуть щільно зафіксувати ТВ. Крім того, необережність може привести до поломки, і доведеться шукати майстра по ремонту телевізорів в Києві.
  2. Похилий. Тим, хто хоче встановити TV високо над підлогою, найкраще купити такий кронштейн. Він дозволяє встановити потрібний кут нахилу, який необхідний для комфортного огляду. За допомогою даної функції ви також зможете легко прибрати відблиски на екрані.
  3. Поворотний. Такий кронштейн підходить для тих, кому потрібен тільки поворот. Він дозволяє повертати телевізор до 350 °. Даний вид установки підходить тільки для приміщень великої площі з великою кількістю вільного місця.
  4. Функціональний. Ідеально підходить, якщо ви збираєтеся дивитися телевізор під різними кутами з різних точок, для аудиторій або студій. За допомогою функціонального кронштейна легко поміняти як кут нахилу, так і градус повороту.

Якщо ваш новенький телевізор несподівано почав «барахлити», не турбуйтеся. Замовте ремонт техніки в сервісному центрі «МайстерОК». Наш фахівець все полагодить швидко і за вигідною ціною.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі