Найвідоміші виробники побутової техніки

НАЙВІДОМІШІ ВИРОБНИКИ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ: КОРОТКИЙ ЕКСКУРС В ІСТОРІЮ

Найвідоміші виробники побутової технікиПерші компанії, які займалися виробництвом побутової техніки, з’явилися понад століття тому. Багато з них досі успішно функціонують. Назви цих фірм у всіх на слуху, оскільки вони є провідними виробниками наших улюблених домашніх помічників. LG, Electrolux, Bosch, Whirpool відомі у всьому світі своїми економічними і ергономічними винаходами. Вони дбали, перш за все, про комфорт користувачів, тому створювали нові моделі зі зростаючою функціональністю. Експлуатація таких приладів приносила одне задоволення, навіть при виникненні казусів ремонт не гарантійної техніки не доставляв ніяких особливих проблем і продовжував життя електроніки. Яка ж історія виникнення світових гігантів виробництва сучасних побутових приладів? Які у них досягнення?

LG

Південнокорейська компанія з’явилася в результаті злиття двох великих фірм Lucky і Goldstar. Звідси і назва у вигляді абревіатури.

Lucky з 1947 року займалася виробництвом побутової хімії, Goldstar – електроніки. Об’єдналися вони в 1995 році і зміцнили свої позиції на світовому ринку електроніки.

Серед продукції LG можна виділити і 3D-телевізори, і ультрасучасні мобільні пристрої, і домашню побутову техніку. До особливостей агрегатів фірми відносяться наступні технології. Холодильники забезпечені системами багатопотокового охолодження Total No Frost і Multi-air flow, також в оснащення входить особливий інверторний компресор, що знижує рівень шуму і електроспоживання. У нових пральних машинах полегшують життя господиням система прямого приводу, функція пара і технологія під назвою «6 рухів турботи».

ELECTROLUX

Швейцарська фірма була заснована в 1910 році підприємцем Акселем Веннер-Грень. Спочатку вона називалася Electromekaniska AB. У 1919 році компанія злилася з AB Lux і придбала нове ім’я Electrolux.

Виготовляє всі види побутової техніки, спеціалізується на виробництві професійних пралень та кухонних систем.

Одним з найбільш унікальних досягнень стала поява в 2010 році посудомийної машини, в яку можна завантажувати об’ємну посуду. До цього жодна модель такого не дозволяла. Пральні машини Electrolux відрізняються хорошою місткістю і низьким рівнем енергоспоживання.

BOSCH

Німецька фірма, відома своєю якістю, з’явилася в далекому 1886 році. Заснував її Роберт Бош. Спочатку компанія називалася «Майстерня точної механіки» і займалася виробництвом різних електроприладів, пізніше була перейменована на честь свого господаря. 1900 рік ознаменувався для фірми важливим відкриттям – вона використовувала систему запалювання від магнето.

У 1933 році з’явився перший холодильник Bosch. З тих пір асортимент продукції розширюється і вдосконалюється.

Це провідна компанія в області «зелених технологій». Холодильники Bosch вважаються найбільш економічними за споживанням енергії, а унікальна посудомийна машина ActiveWater витрачає на 20% менше води та електроенергії, ніж інші аналогічні прилади класу «А».

WHIRPOOL

Це американська компанія, створена братами Льюїсом і Фредеріком Уптона в 1911 році. Спочатку вона називалася Uptone Machne Company, своє сучасне найменування фірма придбала в 1950 році.

Техніка Whirpool виділяється серед інших брендів наявністю у всіх електроприладах особливою технологією «6 почуття», яка контролює різні процеси роботи агрегатів. У пральних і посудомийних машинах – це подача води, в духових шафах і холодильниках – температура, в кондиціонерах і витяжках – швидкість вентилятора.

Не можна однозначно сказати, який виробник краще. У всіх є свої переваги і недоліки. Вибір завжди за вами.

Центри ремонту побутової техніки всіх сучасних брендів можна знайти не тільки в великих містах. Багато фахівців виїжджають і в область. У компанію «МастерОК», щоб зробити ремонт побутової техніки, можуть звернутися і кияни, і жителі районів цього регіону. Завжди раді допомогти.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі