Несправності в холодильнику

НЕСПРАВНОСТІ ХОЛОДИЛЬНИКІВ.

Несправності в холодильнику

Холодильники, як і вся побутова техніка, на жаль, теж іноді виходять з ладу або починають вести себе неадекватно (наприклад, сильно шумлять або погано морозять, довго не вимикаються), що наводить на думку про можливу поломку і необхідність ремонту холодильника.

Однак перш, ніж ви самостійно спробуєте розібратися в причинах такої поведінки, згадайте, що холодильник – це, перш за все електричний прилад, який можна оглянути тільки при дотриманні правил техніки електробезпеки. Найкраще попередньо відключити його від мережі живлення. Постарайтеся також, щоб ваші дії не призвели до пошкоджень трубопроводу, що спричинить за собою в подальшому необхідність заправити холодильник фреоном.

Якщо фреон випадково потрапив вам в очі, швидко промийте їх чистою водою у великій кількості і по можливості швидше зверніться за лікарською допомогою, якщо на шкіру – обробіть уражене місце теплою водою, просушіть і нанесіть соняшникову або обліпихову олію.

Зовнішні прояви в роботі холодильника бувають, однакові при різних причинах. Наприклад, погіршення заморозки продуктів може бути наслідком витоку фреону, засмічення фільтра, поганого ущільнювача на дверцятах або затвора дверцята. Не слід також надто часто відкривати прилад, залишати надовго залишив двері відчиненими, перевантажувати холодильне та морозильне відділення великою кількістю продуктів. Крім того, регулятор температури може бути встановлено на потрібній позиції.

Вплинути на роботу вашого помічника можуть перепади напруги в мережі, різкі зміни температури в приміщенні, а також недотримання правил експлуатації.

Наприклад, не рекомендується встановлювати рефрижератор в похилому положенні вперед, це значно погіршує ущільнення двері. Уникайте безпосередньої близькості до холодильника джерел тепла, вологи. Не ставте в нього гарячу їжу. Уникайте відкритих контейнерів з їжею і напівфабрикатів в камері холодильника. По-перше, продукти придбають специфічний смак і запах, по-друге, це прискорить появу снігової шуби.

Якщо ви надовго відключаєте прилад, вимийте його перед цим і протріть насухо, інакше всередині з’явиться стійкий неприємний запах.

Що стосується сильного шуму при роботі, то причини можуть бути найрізноманітніші. Можливо, ваш агрегат встановлений на нерівній або хиткій поверхні, це цілком усунути за допомогою регулювання настановних гвинтів, можливо, холодильник щільно стикається з меблями або сусідніми предметами. Причиною підвищеного шуму може бути провисання кожуха компресора або замерзання в результаті появи вологи капілярної трубки.

Якщо ви не в змозі самостійно визначити і усунути причини шуму, то необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою в сервісну службу по ремонту холодильників в Києві. Спеціально підготовлені майстри не тільки проведуть діагностику вашої побутової техніки та усунуть всі несправності, але і зроблять все можливе, щоб продовжити термін її служби.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі