Нові технології пральних машин

Нові технології пральних машинЗАМОЧУВАННЯ БІЛИЗНИ: НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ пральних машин

Кожна господиня знає, що одним з важливих етапів прання є замочування білизни, особливо якщо необхідно видалити плями або задавнений бруд. Над питанням, як зробити цей процес ефективним і мінімізувати зношуваність волокон тканини, замислювалися багато технічних геніїв. Саме завдяки їм в господарстві з’явилися пральні машини-автомат. Однак винахідники не хочуть зупинятися на досягнутому і вдосконалюють даний тип техніки. Абсолютно унікальні розробки запропонували компанії Gorenie і Electrolux. Останні моделі пральних машин цих концернів мають оптимізовані функції замочування білизни. Вони не мають аналогів.

Кожен досвідчений майстер по ремонту пральних машин вже стикався з такими агрегатами і може підтвердити, що ця техніка набагато випередила інші моделі.

Gorenje

У машинках компанії Горіння використовується оригінальна функція замочування білизни 4D. Потоки води подаються на речі з усіх боків. Зверху працює душ-система. Знизу – екосистема, що подає натиск від низу до верху, щоб якісно змити залишки порошку. З боків – i-система, через яку спеціальним насосом впорскується вода на білизну.

Таким чином процес замочування проходить з максимальною ефективністю. Відпираються навіть застарілі плями, а тканина при цьому не втрачає первинного вигляду: кольори не тьмяніють, форма не змінюється, полотно не зношується.

Electrolux

Компанія Електролюкс розробила пральні машинки з унікальними системами замочування і полоскання. Щоб білизна ідеально відіпралася, замість відмочування у воді використовується пряме впорскування миючого розчину Direct Spray. Протягом усього прання одяг рясно поливається концентратом. Завдяки цьому навіть коли барабан не захитався, білизна отримує «масажний душ». Будь-які види плям видаляються дуже ефективно, а одяг не втрачає форми і розміру. Тканина зберігається як новенька.

Система полоскання в останніх моделях пральних машин Electrolux працює в кілька етапів, на кожному з яких своя швидкість обертів: чи не дуже висока (55 об. / Хв. І 75 об. / Хв.) І висока, майже така ж, як при віджиманні ( 450 об. / хв). При такому полосканні білизна стає ідеально чистою.

Дбайливе ставлення до техніки в процесі експлуатації сприяє тому, що ремонт пральної машини Електролюкс не знадобиться. Багато в чому від вас залежить, чи довго прослужить агрегат. Але якщо при використанні технічного приладу вас почало щось насторожувати, професійний сервісний ремонт пральної машини вирішить цю проблему. Звертайтеся до фахівців. Ми ремонтуємо різні марки машинок-автомат.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі