Ода побутовій техніці

ОДА ПОБУТОВІЙ ТЕХНІЦІОда побутовій техніці

Недарма кажуть – всі кращі винаходи людства продиктовані елементарною лінню. Лінь рухає технічний прогрес. Завдяки ній народжуються такі шедеври в області побутової техніки, про які жінки (та й чоловіки, чого гріха таїти) всіх часів і народів могли тільки мріяти і придумувати казки. Але в тому-то і справа, що ми народжені, щоб казку зробити бувальщиною!

І ось, нарешті, ця бувальщина поруч, майже в кожному будинку, в кожній квартирі, і, особливо, в кожному окремо взятому багатоповерховому котеджі.

Вони поруч, наші помічники і помічниці, вірні друзі, віддані, виконавчі, точні, розумні, всі розуміють з першого слова, ніколи не говорять: “Гаразд, зроблю потім (завтра, після вечері, у вихідні, після футболу, дай відпочити, все не переробити, робота не вовк, тебе хлібом не годуй – дай придумати заняття) “. Вони точно і чітко виконують усі ваші побажання, намагаються, відразу ж доповідають про закінчення роботи, а не посилаються на надмірну зайнятість, втому і головний біль. І результати їх роботи, як правило, чудові.

Це вони, пральні машинки, сушарки, газові плити, мікрохвильові печі, холодильники з функцією No Frost, морозильні камери, духовки, бойлери, посудомийні машини та інші мешканці наших осель роблять життя простіше, зручніше, комфортніше, дарують нам час для себе, для своїх захоплень і вселяють думку, що життя все-таки прекрасне, незважаючи на нескінченні світові економічні кризи.

Пральна машина! Восьме чудо світу!

Який же добрий геній для нас вигадав це!

Вона сама прасує, полоще, віджимає –

Щаслива власниця режим лиш вибирає!

З побутовою технікою приємно спілкуватися. Завжди приємно, коли тебе розуміють. А японці, наприклад, незважаючи на те, що самі виробляють гігантську кількість найрізноманітнішої побутової техніки, ставляться до неї дуже трепетно. Радять не тільки виконувати всі вказівки інструкції по експлуатації, але і ретельно доглядати, частіше протирати від пилу, а іноді і дякувати за добре виконану роботу. Або просто поговорити. Якщо вдуматися, в цьому щось є!

Ну, кому ще можна поскаржитися на хама-чоловіка, стерву-дружину або нахабних дітей-тінейджерів, яким все по фігу. А холодильник або пральна машинка не тільки терпляче вислухають всі ваші стогони, але і підтримають, і заспокоять своїм тихим довірчим гудінням. Чудовий психотерапевтичний ефект! І ви ще більше прив’яжетесь до своїх не тільки помічників, але тепер і однодумців.

Спробуйте, кажуть, працює.

І ще одна деталь – будь-яку одиницю потрібно купувати з хорошим настроєм, вибирати саме ту, яку по-справжньому хочеш, а не ту, яка по кишені (хоча найчастіше так і буває). Бо техніка, придбана з любов’ю, довгоочікувана і вистраждана, цінується вами більше і в ремонт побутової техніки потрапляє рідше. Пояснення цьому немає, але факт залишається фактом. Спробуйте – самі переконаєтеся.

А ще, по фен-шую, побутових помічників потрібно встановлювати обличчям на схід або, в крайньому випадку, південь, а задньою панеллю, відповідно, на захід або північ. Нібито вони від виконання цих умов краще працюють, і не потребують ремонту побутової техніки в Києві. Можете поекспериментувати.

Так що сміливіше придбайте побутову техніку, багатофункціональну і якісну, любіть її, хольте і плекайте, і вона відповість вам взаємністю. Удачі вам!

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі