Основні несправності кавоварок і способи їх усунення

ОСНОВНІ НЕСПРАВНОСТІ КАВОМАШИН І СПОСОБИ ЇХ УСУНЕННЯ

Наявність кавомашини – запорука смачного гарячої кави з ранку і бадьорого настрою. Ви можете самі зробити напій, який хочете за кілька хвилин. Однак, як і будь-яка побутова техніка, кавоварка може поламатися. Які ж існують причини поломок і що з ними зробити:

  1. Не дуже гаряча кава. У цьому випадку може бути те, що нагрів ще не закінчений. Потрібно почекати виключення світлового індикатора, що свідчить про закінчення нагріву. Тепла кава може говорити про те, що обсяг помолу зерен не збігається що готується з напоєм. Крім того, це може означати, що термостат несправний, і слід його замінити.
  2. Занадто гаряча кава. Тут теж питання в термостаті: він або недостатньо закріплений або поламаний. Потрібно затягнути закріпні гвинти або повністю замінити пристрій.
  3. Якщо кавоварка не нагрівається при приєднанні до розетки, значить, потрібно заміряти термоблок.
  4. Якщо напій не випливає з дозатора, тут, можливо, кілька причин. Може бути зламаний нагнітальний насос, потрібно перевірити і, якщо потрібно, замінити його. Якщо забруднені канали термоблока, їх слід очистити. Також поширена причина – в кавомашині накип, який необхідно ліквідувати.
  5. У режимі «пар» дає збої робота плати. В цьому випадку, можливо, несправна сама плата. Можливо, в проводці, що йде до насоса, неправильно приєднані контакти. Щоб вирішити питання, потрібно відновити нормальний порядок з’єднань. Якщо зламаний перемикач режимів, то його потрібно замінити.
  6. Якщо не підключаються світлові індикатори, то, ймовірно, вони погано зафіксовані в патронах або зовсім несправні. Відповідно їх потрібно замінити або закріпити в залежності від виниклої проблеми. Також питання може бути все в тій же платі.
  7. Якщо під час роботи кавоварки з трубки подачі пару постійно тече вода, це означає, що кільце ущільнювача або пошкоджено, або забруднено залишками кавового продукту.
  8. Якщо є шум при функціонуванні нагнітаючого насоса, значить, ємність для води порожня або перетиснута кнопка подачі води.

Якщо Ви не можете самостійно вирішити проблему і відновити роботу кавомашини, звертайтеся в нашу компанію, і ми в короткий термін відремонтуємо побутову техніку. Періодично перевіряйте машину на наявність, зерен, достатньої кількості води, вчасно очищайте від залишків кавового продукту, і техніка працюватиме, як нова.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі