Підключення бойлера до сталевих труб

ОСОБЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ бойлера до сталевих труб

Підключення бойлера до сталевих труб

Монтаж бойлера до труб зі сталі є найбільш трудомістким процесом. Тут існують свої нюанси і тонкощі, недотримання яких може призвести до серйозних проблем не тільки з самим водонагрівачем, але з системою водопостачання в цілому. Установка бойлера – це прерогатива фахівця, і краще всього довіритися йому в цьому питанні. У Києві наша компанія є однією з кращих по ремонту та монтажу побутової техніки. Установка бойлерів в Києві – один з видів послуг сервісного центру «МайстерОК», який користується чималою популярністю.

Однак якщо ви вирішили спробувати це зробити самостійно, то ми настійно рекомендуємо дотримуватися нижчеподаних рекомендацій.

Найпростішим способом монтажу до сталевої труби є підключення водонагрівача через патрубки змішувача для раковини на кухні. В результаті накручування на кожен з них трійника і мийки, і бойлер виявляються підключеними до однієї труби. У цьому випадку ні різьблення нарізати не потрібно, ні «вампіри» встановлювати.

Іноді в силу якихось причин такий спосіб для бойлера установки неможливий. Тоді необхідно проводити традиційний монтаж.

Для цього вам знадобиться:

  • дриль;
  • спеціальна втулка;
  • гумова прокладка;
  • «Врізка», яка ще по-простому називається «вампіром»;
  • окремі крани і труби для з’єднання з баком.

Перш за все, встановлюємо «врізку», що складається з хомута і нарізного патрубка. Хомут монтуємо до сталевої труби, використовуючи прокладку з гуми. Після цього за допомогою втулки і дрилі необхідно просвердлити отвір в трубі через патрубок. Далі встановлюємо окремі крани і простягаємо труби з обраного вами матеріалу до баку.

При створенні врізки дуже важливо звернути увагу на такі моменти:

  • в місці установки «вампіра» необхідно ретельно очистити металеву поверхню труби від фарби, інакше гума не ущільнить даний виріб;
  • діаметр просвердлюючого отвору повинен строго відповідати втулці, навіть якщо у вас і вийде зробити його менше, це викличе труднощі в подачі води;
  • при установці «вампіра» патрубок повинен бути правильно спрямований (під кутом від стіни).

Професійна установка бойлера в Києві до металевих та інших видів труб в компанії «МайстерОК» обійдеться недорого і буде зроблена оперативно. Щоб не наражати на небезпеку власну безпеку, звертайтеся до нас за допомогою.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі