Поломки посудомийних машин

ПОЛОМКИ ПОСУДОМИЙНИХ МАШИН

Ви щасливий володар посудомийної машини – незамінного помічника на кухні, без якого просто не обійтися. Значимість посудомийки в даний час можна порівняти із значущістю пральної машини. А якщо ваш «вірний друг» зламався, що ж робити? Як жити далі? Потрібен ремонт посудомийної машини? І білизну можна випрати вручну, і посуд можна вимити руками, але навіщо? Для того щоб не впасти в істерику при поломці посудомийної машинки, давайте розберемося, які ж несправності можуть нас очікувати і як з ними впоратись. Попереджений значить озброєний. Тому, якщо виявити причину несправності, можна легко впоратися з поломкою.

Відсутність зливу. Одна з найпоширеніших несправностей. Відбувається це найчастіше внаслідок засмічення. Також причиною може бути поломка помпи-насоса. Якщо з першою причиною легко впораєшся, усунувши засмічення, то в другому випадку, швидше за все, потрібна буде допомога майстра по ремонту або заміна самого насоса.

Відсутність нагріву води. За температуру води відповідає ТЕН – нагрівальний елемент. Відповідно при його несправності вода не буде нагріватися. Перегорає найчастіше ТЕН внаслідок відкладень бруду і накипу на елементі, що посилює теплообмін. Причиною відсутності нагріву також може бути слабкий напір води, який не дозволяє включитися автоматичному датчику.

Відсутній тиск води. Два варіанти – або засмічений розпилювач води, або несправний рециркуляционний насос, який відповідає за нагнітання.

Сторонні шуми. Швидше за все, зношений сальник. В даному випадку вода потрапляє в сам підшипник і таким чином створюється сторонній звук. Це також може бути несправність зливного насоса.

Безперервне надходження води. Якщо в той час, коли посудомийна машина вимкнена, а вода продовжує надходити, тоді це несправність електромагнітного клапана, що відповідає за налив води. Якщо вода постійно надходить у включену в розетку машину, то, швидше за все, несправний датчик рівня води.

Вибиває автомат. Швидше за все, це несправності електромережі. Перевірити це можна включивши в ту ж розетку, наприклад, електрочайник. Причиною вибивання автомата може бути згорілий нагрівальний елемент або перевантаження. Тому намагайтеся не включати кілька апаратів одночасно.

Посудомийна машина не включається. Цьому може бути відразу декілька причин. Необхідно перевірити, чи щільно закриті дверцята. При правильному закритті ви повинні почути клацання. Часто посуд з довгими ручками перешкоджає щільному закриттю, тому завжди пробуйте закривати дверцята кілька разів до клацання. Якщо перед цим ви використовували програму з відкладеним стартом, то потрібно змінити налаштування і ще раз запустити машину. Якщо посудомийка зовсім не подає ознак життя, перевірте, чи є напруга в розетці і, взагалі, чи включена вилка в потрібну розетку.

Найпоширеніші несправності часто описують в інструкціях до побутової техніки, тому, перш ніж стукати і злитися на бездушний апарат, прочитайте певний розділ. А найкраще, дотримуйтесь правил експлуатації і ставтеся до вашої посудомийної машини як до незамінного помічника і товариша.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі