Посудомийні машини з половинним завантаженням

ПОСУДОМИЙНІ МАШИНИ З ПОЛОВИННИМ ЗАВАНТАЖЕННЯМ – ПОДВІЙНА ЕКОНОМІЯ

Посудомийні машини з половинним завантаженнямСьогодні вже нікого не здивуєш такою технікою, як посудомийна машина. Багато господинь відмовляються від стомлюючого процесу миття посуду вручну і набувають собі електронних помічниць. Все в цих побутових приладах добре, якби не одне АЛЕ. Вони досить затратні по витраті води, електроенергії і миючих засобів. Далеко не завжди потрібно завантажувати весь комплект посуду, а скоротити витрати не вдається. Однак виробники придумали, як допомогти економним господиням – вони створили посудомийку з половинним завантаженням. Тепер можна і ручки оксамитовими залишити, і вивірено витрачати комунальні блага. Установка вбудованої посудомийної машини такого типу нічим не відрізняється від монтажу традиційної моделі, тому будь-який майстер з нею впорається. Крім зазначених вище, агрегати з половинним завантаженням мають ще багато переваг. Завдяки особливим захисним функціям ремонт посудомийних машин Bosch, Siemens або інших марок потрібно значно рідше, оскільки режими програм не порушуються і потік виникає у виняткових випадках. Але про все по порядку.

Хто і що пропонує сучасному споживачу? Серед інших марок можна виділити Miele, Siemens, Ariston і Bosch. Вони виробляють моделі, що відповідають найсучаснішим вимогам і дивують своїми можливостями. Особливість посудомийної машини з половинним завантаженням полягає в тому, що всередині ємності знаходиться два коромисла. При включенні цієї функції нижнє блокується, а вода і чистячі засоби подаються тільки в існуючий. В результаті отримуємо значну економію. А компанія Bosch пішла ще далі, полегшивши роботу господаркам. Вона в одній з моделей пропонує дві функції подібного типу: “Половинне завантаження” і “Миття у верхньому коробі».

У першому випадку розмістити посуд можна і в верхньому, і в нижньому коромислі, адже громіздкі каструльки не поміщаються вгорі. Тобто господаркам надається можливість розташувати набори посуду, так як їм зручно. Вода ж і миючі засоби подаються не в повному обсязі, сприяючи економії. Другий варіант передбачає тільки миття у верхньому коробі. Нижній блокується. Високий рівень ергономічності в наявності.

Крім описаної половинної функції, сучасні посудомийні машини мають захисні: блокування включення, неможливість порушити встановлений режим, перекриття потоку води при можливій ​​течі. Різні програми дозволяють максимально ефективно відмити посуд від різних видів забруднень: наприклад, від пасти, паельї. Можна виставити делікатний режим для скла. Також проводиться індикація несправностей, так що ніяких труднощів з ремонтом не виникне.

Монтаж посудомийних машин – дуже важливий етап експлуатації. Від нього залежить робота техніки. Тому рекомендуємо після вибору побутового приладу з половинним завантаженням звернутися до фахівця даної справи. Наш сервісний центр завжди до ваших послуг.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі