Пральні машини Bosh

ПРАЛЬНІ МАШИНИ BOSH

Пральні машини Bosh

Легендарна німецька марка Bosch є однією з найвідоміших в світі. Цей бренд зміг пережити багато криз з моменту створення і розвитку, повноправно заслуживши репутацію німецького якості. Компанія з самого початку приділяє особливу увагу власним конструкторським і технічним розробкам, що робить її безсумнівним лідером в цій галузі.

Продукція Bosch завжди відрізнялася якістю, надійністю і довговічністю. Це ж стосується і пральних машин даної марки. Вперше з’явившись в 50-і роки, вони завоювали симпатію всіх європейських покупців. Сьогодні продукція Bosch доступна практично в усіх куточках світу. При цьому можна бути твердо впевненим у якості техніки, так як ведеться дуже строгий технологічний контроль, і тому вона рідко потрапляє в сервіс по ремонту пральних машин.

Пральні машини цієї марки мають як фронтальне, так і вертикальне завантаження білизни. Всі мають ряд необхідних функцій, автоматичне дозування води, захищені від протікання. Завдяки спеціальній конструкції барабанів VarioSoft забезпечується дбайливий режим прання. Такі барабани мають виступи каплевидної форми. Захвати барабана, за допомогою яких переміщається білизна, мають круті і пологі поверхні. Це дуже важливо при пранні міцних тканин, таких, як льон і бавовна. Барабан обертається так, що на тканину впливає максимальна механічна сила, тканина інтенсивно треться об виступ барабана. В разі делікатного прання барабан починає крутитися назад, впливаючи тим самим на ніжний шовк або кашемір за допомогою його пологого боку. Прання при цьому виходить щадне і одночасно ретельне.

Однак перед покупкою пральної машини варто ознайомитися і розібратися з усіма перерахованими в ній функціями. Дозування води – це функція в машинах високого класу прання A, яка дозволяє додавати воду, що не перевищує вагу білизни більш ніж в 2,5 рази. Сучасні пральні машини Bosch автоматично заміряють вагу білизни і припиняють подачу води в той момент, коли набирається її необхідна кількість згідно пропорціям. Це економить не тільки воду, а й електроенергію на її підігрів, що дуже важливо при високих цінах на комунальні послуги.

Також однією з корисних функцій є автоматичне визначення піни в баку. Ця функція дозволяє економити пральний порошок, визначаючи при цьому за обсягом піни скільки порошку необхідно додавати. Адже надлишки прального порошку лише можуть нашкодити білизні. У разі великої кількості піни машина сама запускає режим додаткового полоскання.

Безсумнівною перевагою для пральних машин є захист від протікання AquaStop. У випадку протікання магнітний клапан перекриває зливну трубу і захищає від протікань. Завдяки такій функції можна спокійно залишити пральну машину включеною і відлучитися з дому.

Одна з найновіших моделей Bosch Logixx 8 Sensitive поєднує в собі всі функції, про які тільки можна мріяти. Є спеціальна функція автоматичного виведення плям. У пам’яті закладена програма по виведенню 14 видів різних забруднень. Пральні машини Bosch настільки відповідають нашим побажанням, що конструктори цієї компанії в недалекому майбутньому хочуть винайти функцію сортування шкарпеток по парам, щоб після установки пральної машини можна було насолоджуватися зручними функціями і назавжди забути про рутину ручного прання шкарпеток.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі