Правила експлуатації телевізора

ОСНОВНІ ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТЕЛЕВІЗОРА.

Правила експлуатації телевізора

  • Ні в якому разі не відкривайте самостійно кришку телевізора. Навіть при вимкненому апараті вас може вдарити струмом. Загалом, в телевізорах електрична напруга становить від 300 до 29 000 вольт. Як відомо, людині може нашкодити напруга навіть у 32 вольта!
  • Не ремонтуйте самостійно або на пару з сусідом для сміливості. Ремонт телевізора в Києві, вимагає якісного і професійного погляду.
  • Часто причиною несправностей і займання приладу є загоряння накопиченої всередині побутового пилу. Однак не варто махати вологою ганчірочкою по «начинці». Таким способом ви не тільки не очистите пил, але ще і погіршить ситуацію. Для чищення, як, загалом, для будь-яких профілактичних робіт складної техніки, варто запросити майстра по ремонту телевізора в Києві.
  • На тепленькому апараті люблять погрітися не тільки ваші домашні вихованці, а й комахи різного виду. Їх накопичення також може стати причиною різних поломок.
  • Слідкуйте за напругою мережі. Від зниженої та підвищеної напруги прилад може швидко вийти з ладу.
  • Ні в якому разі не прикрашайте ваш улюблений кімнатними рослинами або вазочками для квітів з водою. Волога може проникнути всередину і привести до корозії деталей з металу, а також до короткого замикання. Якщо ви помітили, що вода проникла всередину, негайно вимкніть його з електромережі і викличте фахівця з ремонту телевізора вдома.
  • Негативно позначаються на роботі телевізора магнітні поля. Тому всі акустичні системи й колонки краще розташувати подалі від приладу. Це допоможе уникнути намагнічування кінескопа.
  • Перед тим, як вийти з дому, вимкніть прилад з мережі (вилку з розетки), а не просто від пульта. Так як при режимі StandBy, в який телевізор переходить при натисканні кнопки Вимк. / Увімк. на пульті, багато його вузлів залишаються в робочому стані і під високою напругою.

Для володарів телевізорів PDP і LCD можна виділити кілька порад по експлуатації:

  • Не слід встановлювати апарат поблизу опалювальних приладів, особливо якщо у вас плазмовий тв. Це пов’язано з тим, що телевізор сам по собі як грубка – випромінює тепло.
  • Ніколи не протирайте екран звичайної ганчіркою, користуйтеся лише спеціальними тканинами, серветками, пензликами і грушами. В іншому випадку не уникнути подряпин на екрані.
  • Не варто часто використовувати і залишати на довгий час функцію розподілу екрану. Це може стати причиною пошкодження пікселів, і картинка стане не повною.
  • Скачки електроенергії негативно впливають на працездатність будь-якої електронної апаратури, тому ніколи не залишайте увімкненим телевізор.
  • Вчасно міняйте батарейки в дистанційному пульті управління. Через це часто застигає картинка на екрані або канали зовсім перемикаються самі по собі. Крім цього, зі слабкими батарейками пульт набагато довше за часом вловлює сигнал каналу, що призводить до зайвих витрат електроенергії, а як відомо, більшу половину всього енергоспоживання телевізора займає бездумне перемикання каналів.

Не зайвим буде проводити діагностику і чистку вашого улюбленця не менше одного разу на рік.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі