Причини поломок прасок – дізнайтеся деталі

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ПОЛОМОК ПРАСОК

Праска, напевно, самий незамінний помічник в будинку. Важко уявити сучасне життя без цієї диво техніки. Кожна людина, яка бажає мати охайний зовнішній вигляд обов’язково використовує її щодня.

В еру сучасних технологій виробники техніки постійно займаються поліпшенням якості своєї продукції – випускають нові моделі, додають функції, змінюють дизайн і т.д.

Так і праски можна зустріти зараз абсолютно різних моделей і з різною ціновою політикою. Але як показує практика, найбільш популярними є моделі з парогенератором, простіше кажучи з паром.

Ці моделі дуже зручні у використанні, швидше справляються зі своєю роботою, що відповідно вимагає менше витрат часу).

Але, як і будь-яка техніка, вона може вийти з ладу. Найчастіші поломки у таких прасок – це або не гріє, або не йде пар. Давайте розглянемо детальніше кожну з них.

Не гріє праска. Причин може бути декілька. Для початку потрібно переконатися, що шнур живлення включений в розетку і що розетка справна. Якщо ж все в порядку, тоді причина в іншому.

Найчастіше причиною не нагрівання праски є не справний мережевий шнур. Огляньте шнур на наявність видимих ​​пошкоджень, особливо звертаючи увагу на місця з’єднання шнура з корпусом і виделкою. Якщо при візуальному огляді шнур в нормі, тоді можна його продзвонити за допомогою тестера електричного. В крайньому випадку доведеться провести заміну мережевого шнура.

Якщо ж все в порядку, тоді дивимося на регулятор температури. При прокручуванні його на повну потужність, повинна спалахнути лампочка. Коли цього не відбувається, знову ж перевіряємо контакти регулятора.

Також дуже часто в прасці виходить з ладу термозапобіжник. Він повинен роз’єднувати електричний ланцюг, коли ТЕН (термоелектричний нагрівач) нагрівається до потрібної температури.

І останньою, але не менш важливою причиною не нагрівання праски може бути не справний сам ТЕН. Але якщо причина все ж у ньому, то Вам доведеться замінити дану деталь або повністю замінити праску, так як вартість Тена близька до вартості самої праски!

Тепер поговоримо про парогенератор. Що ж робити якщо не йде пар?

Спочатку перевірте чи достатньо води знаходиться в резервуарі. На ньому є значення Min і Max і рівень води повинен знаходитися в цих межах.

Якщо води достатньо, а пара немає подивіться чи правильно виставлена ​​температура нагріву. Адже при низькій температурі вода не перетвориться в пар.

Часто причиною відсутності пару буває накип на підошві або у водяному клапані. Тому періодично потрібно проводити очищення підошви праски.

Отже, підіб’ємо підсумки вище сказаного. Для того що б Ваша праска часто не потребувала ремонту, служила довго і надійно, вона також вимагає догляду – після виключення праску потрібно ставити в вертикальне положення, перед цим злити залишки води з резервуара, шнур не обмотувати навколо корпусу, а скласти в спеціальний відсік , або біля праски, воду бажано використовувати демінералізовану, так як вода з-під крана залишає накип …

Довгої роботи всій Вашій техніці!

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі