Проводка під вбудовану техніку

ПРОВОДКА ПІД вбудовану техніку.

Проводка під вбудовану технікуСучасна кухня є активним і, мабуть, найбільшим споживачем електроенергії, завдяки наявності саме тут величезного скупчення великої і дрібної побутової техніки. Це і електроплити, і СВЧ-печі, холодильники, електрочайники, телевізори, посудомийні машини, кавоварки, кухонні комбайни, телевізори і т.д. Тому електропроводка на кухні буває найвразливішою.

Побутова техніка – не тільки економія простору, це можливість зробити вашу кухню максимально зручною і неповторною, єдиною у своєму роді, стильною та елегантною, придатною не тільки для приготування їжі, а й для спілкування з рідними і друзями завдяки сучасним дизайнерським рішенням і вашим власним смакам.

Якщо ви плануєте в найближчому майбутньому встановити вбудовану побутову техніку на кухні, краще це приурочити до моменту ремонту, щоб мати можливість прокласти пластикові трубки для електропроводки і зробити виходи до місць установки побутової техніки. А також розрахувати потужність, враховуючи кількість приладів на кухні і відповідність їх стану вашої старої електропроводки.

Має сенс зробити для кухні взагалі окрему електропроводку і потужний електропривід, враховуючи споживання побутовою технікою великої кількості електроенергії. Не завадить і окремий автомат на кухні, який відключить в разі необхідності електроживлення.

Якщо ви вирішили електропроводку повністю заховати в стінах, то майте на увазі, що вони можуть намокати в різні пори року, і вашій проводці необхідно мати подвійну ізоляцію.

Крім того, настійно рекомендується в інструкції до будь-якої побутової техніки для кожної одиниці встановити свою персональну розетку, а також дріт заземлення. Не користуватися подовжувачами і трійниками.

Краще відразу на кухні встановити евророзетки, як найбільш підходящі під штепселі імпортної побутової техніки і не мучитися з перехідниками. Фахівці рекомендують зупинити вибір на керамічних або термостійких пластикових розетках, як найбезпечніших.

Іноді розетки розташовують на робочих поверхнях меблів кухонних гарнітурів, якщо це зручно. Головне, щоб будь-який електроприлад в разі потреби можна було швидко відключити.

Якщо ви не можете самостійно зробити все необхідне для забезпечення безпечного і надійного електроживлення вашої побутової техніки, то, зверніться в майстерні за допомогою електрика. Це буде простіше і дешевше, ніж усунення наслідків неправильного монтажу, які можуть бути чреваті для вас дуже неприємними, дорогими і просто небезпечними для життя сюрпризами.

Електропроводка – річ дуже серйозна, що вимагає професійного і відповідального підходу. Адже ви встановлюєте вбудовану побутову техніку не на один рік. І чим більше ви хочете полегшити свій побут за допомогою електронних помічників, тим більше потрібно уваги приділити питанню електропроводки.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі