Ремонт електричної плити – часті поломки і несправності

ПОЛОМКИ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПЛИТ

Мабуть, самий незамінний помічник на кухні – це електрична плитка. З кожним роком побутова техніка удосконалюється, додаються все нові і нові функції, випускаються нові моделі, що відповідають вимогам сучасних господинь. Однак при неправильній експлуатації або установці часто відбуваються поломки. Людський фактор відіграє тут головну роль, притому, поломки рідко відбуваються через термін придатності деталей.

Одна з найпоширеніших несправностей є згоряння електронагрівального елемента. Відбувається це в результаті неправильного користування плитою. Найчастіше люди навіть не помічають, що вони припускаються помилок. Однак якщо простежити всю історію експлуатації, можна легко помітити, наскільки грубі помилки мали місце бути. Наприклад, не можна ставити кухонний посуд з нерівним дном на конфорки при приготуванні їжі. Також уникайте використання посуду, по діаметру набагато меншим, ніж сам нагрівальний елемент. В результаті відчутної різниці по площі конфорка починає обігрівати НЕ каструлю або сковороду, а повітря. Завдає шкоди плиті також те, що ми часто залишаємо конфорки включеними, при цьому відбувається перенапруження і перегорання нагрівальних елементів. Крім цього значно вище стає перевитрата енергії, витрачена даремно. Слід завжди використовувати посуд з рівним плоским дном, по діаметру щоб збігався або рівним нагрівальному елементу. Ні в якому разі не беріться за ремонт електричних плит самостійно, цим можна завдати ще більшої шкоди вашій техніці. Дозвольте зробити ремонт плити спеціально навченим майстрам.

Ще одна з серйозних поломок – коротке замикання між нагрівальним елементом і приладовим корпусом або вивідним контактом. Відбутися таке може в тому випадку, якщо ви залишите важкий предмет на конфорці. В результаті нагрівальний елемент може бути деформований. Нерівне дно сковороди або каструлі також може порушити поверхню нагрівального елементу і привести до дорогих поломок.

Чи часто ви виключаєте електроплиту з мережі, просто потягнувши за шнур? Більшість людей так і робить, і це найголовніша помилка. Несправності з’єднувального шнура і перегини відбуваються саме при недбалому поводженні. Завжди слід братися за колодку вилки, при цьому не буде порушено електричне з’єднання контактного штифта вилки і дрота. Особливо варто звернути увагу на те, що людина може отримати ураження електричним струмом, якщо колодка вилки відірветься від з’єднувального шнура.

Як показує практика, поломки електричних плит відбуваються внаслідок недбалої і неправильної експлуатації. Електроплита служить для приготування їжі в спеціальному посуді, але зовсім не для інших цілей, наприклад для сушки білизни або обігріву кімнати. Тому плита прослужить вам довго і якісно, ​​якщо ви трохи більше приділите уваги акуратному і правильному використанню. Будь-яка техніка вимагає гідного догляду та сервісу. Завжди звертайтеся до фахівців по ремонту електроплит для усунення несправностей. Власна ініціатива в даному випадку може бути покарана покупкою нової електроплити.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі