Ремонт електроплити: види несправностей

РЕМОНТ ЕЛЕТРОПЛИТИ: ОСНОВНІ ВИДИ НЕСПРАВНОСТЕЙ

Електроплита – перша помічниця в домі. Її поломка призводить до великих складнощів при веденні домашнього господарства. Тільки терміновий ремонт електроплит у Києві (який надає наша компанія) може виправити ситуацію. Найцікавіше, що найчастіше поломок можна було б уникнути, точно дотримуючись елементарних правил експлуатації. Використання техніки починається з установки електроплит. Правильне підключення до потужної розетки (не менше 10 кВт) з заземленням стане першим кроком до тривалої безпроблемної експлуатації.

Ремонт електроплити: види несправностейОсновною проблемою, з якою стикаються користувачі електричної плитки, – поломка нагрівального елементу. Це часто відбувається від використання при готуванні посуду з нерівним або набагато меншим, ніж площа електроконфорки, дном. Сильна різниця площі призводить до того, що нагрівається не посуд, а повітря. Нерівна поверхня також ушкоджує нагрівальний елемент. Якщо ви будете використовувати посуд з рівним дном, площа якого дорівнює обсягу електроконфорки або трохи більше її, то малоймовірно, що знадобиться ремонт плитки. Це правило користування легке, але чомусь багато про нього забувають.

Виправлення неполадок у електроплитці істотно відрізняється від ремонту газових плит (в Києві та інших містах), оскільки електричний прилад абсолютно по-іншому влаштований. Через це нерідко виникає проблема короткого замикання між нагрівальним елементом і корпусом плитки. До поганого контакту призводить навантаження конфорок занадто важкими предметами. Дно посуду деформується і виводить з ладу нагрівальний елемент.

Несправність сполучного шнура – теж наслідок недбалості користувачів. Його перегини і виймання з розетки не через колодку вилки, а шляхом застосування сили до самого шнуру і призводять до виходу проводу з ладу.

Ставтеся дбайливо до електроплитки, тоді вона вам прослужить багато років.

Встановлення будь-яких видів плит, ремонт духовки, підключення газової плити в Києві – це послуги, які надає сервісний центр «МайстерОК». У разі необхідності звертайтеся за допомогою до наших фахівців.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі