Технічні характеристики холодильників

Технічні характеристики холодильниківТехнічні характеристики холодильників

Що стосується технічних подробиць, то, в першу чергу, зверніть увагу на найважливіші частини холодильників – компресори. Від якості їх залежить надійність і довговічність, і, як додатковий параметр – рівень шуму. У дешевих моделях не варто розраховувати на тиху роботу, а в дорогих шум, як правило, мінімальний – 40-42 Дб. Двохкомпресорні – особливий клас. У них на кожну з камер – свій компресор, тобто вони в роботі незалежні. Якщо немає необхідності використовувати одну їх камер, то ви її просто відключаєте. У однокомпресорних (деяких) можливо залишити в роботі холодильник без морозилки, але ніяк не навпаки. Регулювання температури окремо в кожній камері обов’язково є в двохкомпресорних агрегатах, а в однокомпресорних – не завжди. Два компресори з цієї причини вважаються більш практичним варіантом, але і більш дорогим. Якщо компресори високої якості, то будуть при одночасній роботі створювати не більше шуму, ніж один. Двохкомпресорні мають більш потужні морозильні камери, тобто заморожувати якнайшвидше і більшу кількість продуктів, до того ж вони більш економічно витрачають енергію.

Практично всі сучасні моделі, оснащені автоматичною системою разморожування, тобто їх не потрібно регулярно відключати і відчувати при цьому всі супутні незручності. Відмінності є в використовуваних типах систем охолодження. У крапельній системі охолодження відбувається традиційним шляхом, а відталий іній збирається в лотку і поступово випаровується, нагріваючись від тепла працюючого компресора. Рівень вологості при цьому всередині холодильника досить високий. У повітряній системі (технологія No Frost) випарник знаходиться за задньою або верхньою панеллю, а розподіл холоду відбувається за рахунок вентиляції (хоча відталий іній у вигляді води все так же збирається в накопичувачі і поступово випаровується). За рахунок постійно рухаючих потоків повітря продукти охолоджуються більш рівномірно, а значить краще, але з іншого боку – швидше висихають, тому тримати їх там без упаковки довго не можна. Більш висока ціна і неоднозначні наслідки постійного «вітру» всередині і не дають цього типу витіснити повністю традиційну систему. Крім того, вони більше витрачають електрику, та й шуму від них трохи більше, адже крім компресора працює вентилятор, та й рухомі маси повітря роблять свій внесок. Але більш ефективне охолодження продуктів в більшості випадків перекриває всі ці недоліки, і вибір покупця схиляється в бік No Frost.

Якщо ставитися до покупки холодильника з усією серйозністю, то варто звернути увагу, чи зможете ви заощадити при експлуатації на електроенергії. Класи енергоспоживання, що позначаються латинськими літерами від D до A (в порядку зростання) розкажуть вам про це. Найсучасніші агрегати вже переступили цю шкалу і часто можна зустріти супер економічні агрегати з класами А + і А ++. У Європі, наприклад, цей показник має велике значення для покупців, але, в кінцевому підсумку, кожен приймає рішення про його вагомості індивідуально.

Електронна система управління холодильником зараз вже практично нікого не дивує і встановлюється все частіше навіть і не в найдорожчих моделях. Механічне регулювання температури в камерах, крім того, що поступово застаріває морально, ще й менш точне. А цифрове управління дозволяє більш легко і швидко перемикати режими (експрес, відстрочка і т. д.), і постійно стежити за показниками роботи на спеціальному екрані.

На нашому сайті надаються послуги з ремонту холодильників, у нас великий досвід роботи і професійні співробітники, а головне ми дуже добре робимо свою роботу.

0 0 голосів
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі